Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen izzót vegyek az vectrába?

Milyen izzót vegyek az vectrába?

Figyelt kérdés

van egy opel vectra kombi 2tdi, 2000 évjárat, és a benne lévő tompított izzó igen gyenge... néztem a neten egyez, illetve többet is, de egynél leragattam


[link]


ez lenne az, de nem tudom ha ezt beteszem a tompított helyére, akkor a távolságit is ilyenre kell cserélnem? meg egyáltalán be rakhatom gyári burába?



2014. jan. 11. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném h E-jellel jelölt ez az izzó. Inkább nézz utána az Osram márkájúaknak, azok E jelesek és nagyon jók. Ha már egyszer "sokat" költesz izzóra, ne ilyen gagyit vegyél hanem megbízhatót és olyat amit legálisan használhatsz közúton.
2014. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az izzó gyenge, a foncsor mattult el. Ha műanyag (plexi) a lámpabúra akkor az is mattulhat, azt lehet polírozni, a foncsort nem érdemes, vegyél új lámpatestet.
2014. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azzal nincs gond, mert most tisztíttattam ki szerelővel, és ő tanácsolta hogy ezek a tescos izzók semmit nem érnek, és ő ajánlotta az osram-nak az izzóit, de konkrétumot nem mondott, úgy hogy így vakon nézelődtem, akkor E jeles izzókat nézegessek? Mit jelent az hogy "E" ?
2014. jan. 11. 13:57
 4/8 A kérdező kommentje:
néztem mit jelent az E jelölés, az hülye kérdés volt, de ami még nem tiszta, hogy ha most veszek egy jobb izzót, be rakom a tompítottnak, akkor a távolságit is ilyenre kéne cserélni?
2014. jan. 11. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
A távolsági sem világít jól ?
2014. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a távolsági az jó, vizes uton igaz elnyeli, de amugy jó, a tompítottal van gondom, látszik hogy jól van be állitva, meg mondom a szerelővel is megnézettem, az is annyit mondott hogy egyszerűen szar az izzó, vegyél másikat...
2014. jan. 11. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt cseréld ki, a távolságit nem kell.
2014. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, körülnézek mert elég nagy árkülönbségek vannak még azonos izzóknál is... aztán meglátjuk mi lesz, de mindenképp cserélem ami van!
2014. jan. 11. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!