Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik most kezdték el a jogsit...

Akik most kezdték el a jogsit (augusztustól) azoknak is rengeteget kell pótórára fizetni?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődni szeretnék, hogy akik most csinálják jogsit ők is szenvednek e?

Rutin pályát még életemben nem láttam, parkolni nem nagyon tudok, de a forgalomba már mennem kell, hogy legyen km-erem. Most tartok a 23.óránál eddig 244 km-t mentem az 580-ból. Az oktatóm közölte h kb még 50 ezer ft értékbe kell pótórát vegyek h levezessem az 580 km-et. (ezt senki nem mondta mikor beiratkoztam az iskolába). Jah és ebbe nincs benne a 11 ezer ft-os vizsga díj, a hála pénzről még nem is beszéltünk.

A másik, hogy semmit nem tanít a tanár, nem magyaráz el semmit, esetleg ha rákérdezek akkor kinyög valami de ennyi. Nem szólt h 1-2esnél máshogy váltsak h ne rángasson az autó, mindent a barátomtól kellett megkérdeznem, meg fiú ismerősöktől.

Eddig 50el mentem a városba, de a múltkor beszólt h nem vagyok képes biztonságosan vezetni, és ő nem ajánja h ilyen sebességgel menjek. Aztán ha vissza kérdeztem, hogy akkor mennyivel menjek ami még elfogadható a többi autós számára is, nem válaszolt, csak h amennyivel akarok. Meg végig oltott, hogy ezzel a tudással megbuknék a vizsgán, stb.... a végére nagyon kiakadtam.Gondolkozom h oktatót váltsak, de félek ,hogy a többi is ilyen ,,kedves".



2014. jan. 6. 12:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát egyenlőre nem váltottam oktatót, kezd normálisabb lenni, ma jelentkeztünk vizsgára is, de össze számoltam hogy mennnyibe fog kerülni ez az egész jogsis dolog. Ma jártam le az utolsó órát a 30-iat, azt mondta még plusz 10 orát kell vegyek ( vagyis még 5 ször kell mennem)h meglegyen a kilométerem.....

ez igy 25 ezer ft, plusz 11 vizsga, plusz 1100 ft a sulinak h elintézte h mehessek vizsgázni.

ezen felül 30 ezer ft ha szeretnék fizetni a vizsga bizotsnak (feltéve ha olyat kapok akinél lehet fizetni) azt mondta az oktatóm h egyáltalán nem kötelező, de ha fizetek akkor az 30 ropi, és akkor tud nekem segíteni egy picit, illetve több esélyem van átmenni..... háát nem tudom. és ez így már pont 202 ezer ft :O :O

2014. jan. 13. 09:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Én egyrészt elvből nem fizetnék, másrészt meg amilyen kedves az oktatód ezt fogja tenni: elveszi tőled a pénzt, ha sikerül a vizsgád megtartja, ha nem, akkor meg visszaadja, hogy nem fogadta el a VB...
2014. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Eltelt több mint egy év... mi lett az ügy kimenetele?:)
2015. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!