Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leszerelt nyári gumikat...

Leszerelt nyári gumikat hogyan a legjobb tárolni?

Figyelt kérdés

Nem otthon tárolom, hanem rokon garázsában. Zárt garázs, de nem állványon vannak, hanem földön fekve, és nincsenek zacskóba rakva.

Jó lesz ez így nekik? Nem lesz bajuk tavaszig?



2013. dec. 25. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. De egy nagy szemeteszsákba beteheted. Nekem a pincében van, hűvös kb 15 fokos hely, fénytől védve. Jó ha lekezeled valami ápolóval is, nekem sincs, de már csak egy nyarat lesz fenn ha előbb nem cserélem :D am jah oldalra fektetve vannak. Soha semmi bajuk nem lett.
2013. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát akkor, egy-egy zacsi rájuk, és egymáson fekve ellesznek tavaszig?

Köszi

2013. dec. 25. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, lehetőleg ne érje sugárzó napfény, és ne menjen tele porral és kosszal, amire a szemetes zsák a legjobb, vagy egyben a kupacot letakarod!

Én gumi ápolóval szoktam lefújni, ha nincs éppen akkor pedig sima szilikon spray-vel.

2013. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!