Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok arról, ha megláttok egy fiatal 18 éves srácot egy régi ötös, vagy hetes BMW-vel, és milyen véleménnyel vagytok akkor, ha egy újabb fajta Suzukival jelenik meg?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán mit gondoltok róla? És miért?

A BMW olyan 15-20 éves, a Suzuki pedig 8.



2013. nov. 27. 10:44
1 2 3
 11/24 Passiflora válasza:
Akár BMW-vel, akár Suzukival látnám, azt gondolnám, hogy a szülei nyilván megbíznak benne, és vezetheti a család autóját. Meg esetleg még az a gondolat fordulna meg a fejemben, hogy remélhetőleg jól és felelősségteljesen vezet.
2013. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

Köszönöm annak aki az előbbi (#9) hozzászólásomat lehúzta. Szerintem nem volt benne semmi negatív, vagy off.

Leírtam a tapasztalatomat, véleményemet, de gondolom valaki már megint irigységből nem tudta elviselni, hogy nekem lehetett ilyen autóm, mert "úgyis az apja vette/tartja fenn/tankolja neki" alapon...


Dolgozz meg érte te is úgy, ahogy én. 15 éves korom óta dolgoztam iskola mellett. És én segítettem a szüleimet mindemellett, nem is keveset...


Mégvalami - a témához - mostanra már egy sima középkategóriás autóval közlekedek, épp csak klíma van benne. Alig olcsóbb fenntartani (persze az adó és a biztosítás olcsóbb, de azóta több bónuszom van már), kényelemben messze-messze alulmarad, sokszor megfájdul a hátam, vagy a térdem benne. És néha félek, hogyha baleset érne, akkor szívesebben ülnék egy 2 tonnás luxustankban... de ez van.

2013. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%

Idén találkoztam egy átlag Holland családdal, akik egy régi E38-as Bmw 740iL-el jártak a városunkban. Na nekik jól állt az az autó, mint a filmekben. A kisgyerek hátul gyerekülésben, anyu-apu elöl, de egy tök átlag család.

És nem voltak ám gazdagok, merem lefogadni, hogy azért vettek ilyen autót, mert az olcsó, de biztonságos autót keresték. És persze nem hajtották a kocsit. Hangját sem lehetett hallani...

2013. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozok azzal ki mivel jár.

Viszont miért csak a két véglet van? Öreg BMW és "fiatal" Suzuki. Mintha más nem is gyártana autót... :)

2013. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem aztán tök mindegy ki mivel közlekedik addig nem érdekel amíg NORMÁLISAN teszi ezt nem pedig "jajjderajság van" gyerek módjára.
2013. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 nagy gyuri ***** válasza:
semmi
2013. nov. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én egy régi bmw-t sokkal többre becsülök... sokkal jobb élmény vezetni a hátso kerék adta vezetési élmény más...felszereltségre sokkal jobbak nekem is bmw van e36 fater 3 éves h astrájánál mérföldekkel jobb a felszereltsége kényelme és menetdinamikája bmw az bmw:)
2013. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azt sem mondta senki hogy Suzukit kell venni van még sok autó pl a SEAT egy fiatalos autó .
2013. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
'a bmw az bmw' Ez igaz! Úgy hogy teljesen értelmetlen összehasonlítani egy alacsonyabb kategóriájú autóval...
2013. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

BMW: Fellengzős, neo-dzsentri üzemanyag-pocsékolás

Suzuki: Bölcs döntés, a kisautósokra sosem haragszik az ember!


Az szerintem nem változtat az első benyomáson, hogy ő vagy a szülei dolgoztak meg érte. Ha valaki saját pénzén vette az autót, akkor nyílván az ő személyiségét fejezi ki, ha meg a szülők választották és vásárolták neki, akkor meg viselje el, hogy eltartottként a szülők döntése alapján ítélik meg őt.

2013. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!