Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok arról, ha megláttok egy fiatal 18 éves srácot egy régi ötös, vagy hetes BMW-vel, és milyen véleménnyel vagytok akkor, ha egy újabb fajta Suzukival jelenik meg?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán mit gondoltok róla? És miért?

A BMW olyan 15-20 éves, a Suzuki pedig 8.



2013. nov. 27. 10:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
A kisgyerek menőzni akar a BMW-vel amibe 300 ezer KM van és drága a szervizelése .
2013. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Jó egyébként jó autók de nem a legjobb döntés .
2013. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
és a Suzuki? arról semleges?
2013. nov. 27. 10:50
 4/24 anonim ***** válasza:

egy fiatal aki régi 5ös vagy 7es bmw be ül, valószínűleg erősen feltűnési viszketegsége van, szeretné felhívni magára a figyelmet, ezáltal többnek látszani, valószínűleg sekélyes emberi kapcsolatai vannak, és nem nagyon nézik sokra, vagy vmi más területen próbál egy nagy kocsival kompenzálni.

manapság nem nagyon vesznek nagy autót, mert ugye a fenntartási költség nagyon magas,(biztosítás, tankolás, szervízelés, ) a régi nagy autók vásárlása a fentebb leírt embereknél jellemző.

ahhoz h vki eljusson a pontból b pontba tökéletes egy 100 v 1400 köbcentis bármilyen autó, ami lényegesen kevesebb fenntartási költséggel használható, főleg ha még újabb is, gazdaságosan lehet használni.

valószínűleg aki újabb kisautót vezet, kicsit okosabban gondolkodik, a fenntartási költségek megjelenése miatt.

2013. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

1. - úúú-ááá!

2. - óóó!

2013. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5. - :):D
2013. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
Bármelyikben látom, az jut eszembe, hogy biztos nem önerőből jutott hozzá.
2013. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

igen, utolsó ezt jól látod.

a mai világban egy érettségis, vagy főiskolás fiatal, aki pl diákhitellel is rendelkezik és keres nettó 100 at kb, abból elég sokáig tartana kispórolni még ennyi pénzt is...h egy régi autóval vki mászkáljon, vagy egy kisebb újfajta kocsival.

2013. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

Én 18-20 évesen cserélgettem a '90-es évek nagy luxusautóit (Mercedes, Chrysler, Chevy). Legálisan, és totál önerőből dolgoztam meg a vételárért. Magam tankoltam, magam szervizeltem vagy szervizeltettem. És mikor 3kiló volt egy nagyszervíz, akkor sem szóltam egy szót se.


A 10-15 éves luxusautók még MA is sokkal több kényelmet, biztonságot adnak, mint egy mostani alsó/közép kategóriás autók. És bár vannak azokkal is hibák, lehet hogy megéri cserébe a presztízsélményért és hogy e balesetben egyben szállsz ki belőle.


Persze nem a leütött, agyonhajtott rozsdaboglyákra gondolok itt, hanem a szép, tisztán és karbantartott darabokra. Azokat megnézik az emberek. Bár nem csajozósautók, szerintem.


Amúgy nem volt drága egyiket sem fenntartani. Adó nem volt sok, bár a biztosítás kevés bónusszal azért húzós volt.

2013. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha nem villogni akarsz, minél fiatalabb kocsit vegyél, természetesen.
2013. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!