Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW, Mercedes és Volkswagen,...

BMW, Mercedes és Volkswagen, melyik miért?

Figyelt kérdés

Hamarosan leteszem a jogosítványt és autót szeretnék majd vásárolni. Kérdésem lenne, hogy a 3 megemlített márkából melyiket javasoljátok és miért? Elvárásaim:

- Fiatalos (fiús/férfias), nagy belsőterű és csomagtartójú, kicsit sportosabb de ez nem annyira fontos

- Nem kombi

- Karbantartása és az alkatrészek megszerzése nem igényel olajkutat (ne legyen drága)

- Az ára maximum 600-700 ezer forint.

- Ne legyen vele sok gond, ne egy selejt széria tagja legyen


A válaszokat előre köszönöm, zöld pacsival jutalmazom az értelmes, nem kötekedő személyeket.



2013. nov. 26. 23:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
sötétebb színű vw golf IV szerintem kezdő autónak tökéletes, megbízható autó (mondjuk nekem polóm van, kb egy széria) mondjuk csomagtartó asszem az olyan 300 liter körül van, de az se kicsi,mondjuk ennyi pénzért nyilván ebben a kategóriában max a 2002-2003-as autók amik szóba jöhetnek ennyi pénzért
2013. nov. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj hogy a nagy igényeidhez kevés a 6-700 ezer. Ennyiből ezekből a márkákból csak 14-15 éves autót veszel, és azok már el-el romlanak néha. Valami régi Bmw-t tudnál venni, de hibái már lesznek az tuti. Csodák nincsenek, 6-700 ért menő verdát ami üzembiztos is, nem kapsz.
2013. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ilyen autó nincs. Szállj le a földre!
2013. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
9%
toyota carina, SAAB, Mitsubishi Galant ezek között nézz körül. Ezért a pénzért ezekből ezeket kapod amik tényleg jók.
2013. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
43%
A 700-ba gondolom benne kell lennie a papírmunkának is. Meg ennyiért valószínüleg kellesz rajta csinálni egy-két dolgot. Tehát kb 550-ed van autóra. Szerintem egy jó III-as Golf kell neked, 1.8-as motorral. Könnyű vezetni és van egy kis megjelenése is. Ráadásul 1.8-as motorral jól is megy és nem elromlós. Tudom, mert nekünk is volt régen.
2013. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
VW 700-ért kapsz egy jó 2-es vagy 3-as Golfot de én a SEAT Ibizát Cordobát is ajánlom ..
2013. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

A BMW és a Mercedes prémium kategória, ezért az árért nagyon lestrapált, a Holdat kétszer megjárt példányt kapsz. Sőt...kb. 500.000ig nézegess, mert 100-at el fog vinni az átíratás, aztán még 100-at az olajcsere + egyéb használt autó vásárlásnál kötelező költségek.


Szóval 500.000-ért én ezek közül valami VW-t néznék, de ha esetleg nem csak ez a 3 márka jöhet szóba, akkor valami Japánt. Nem csípem a Japán kocsikat, újat a világ pénzéért nem vennék mert nem jók, de ebben az árfekvésben, korban azok a legjobbak.

2013. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ha felvisszük az árat 1.5 millióra, maximum 2, úgy kijönnek jobbak? Családban jelenleg nincsen autó, így több szempontból is fontosabb lenne, mint pl nyaralás.
2013. nov. 27. 17:16
 9/32 anonim ***** válasza:
42%
Ha az 500-at felviszed 2-millióra? Természetesen sokkal jobbakat lehet kapni kétmillióért, mint ötszázért. Ne kérdezz hülyeségeket. Kettōbōl már egesz jókat vehetsz mindhárom tipusból.
2013. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
32%

Másfél millióért sem vennék BMW meg Mercedest.


Ennyi ért már inkább Toyota avensist vennék nagy kényelmes családi autó 500 literes csomag térrel szedán vagy kombi kivitel,ha már családi kocsinak kell.

1.6 vagy 1.8 benzines vagy 2.0 D-4D motorral (még ez a dízel motor is egyszerűnek mondható így egy esetleges javítás sem kerül annyiba mint egy BMW-nél meg egy mercinél


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!