Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kérdezik meg az emberek,...

Miért kérdezik meg az emberek, hogy mi lehet a kocsijuk baja?

Figyelt kérdés

Most itt nem arról beszélek, ha valaki szerelő.(mondjuk nem értem, hogy egy szerelő miért nem tudja)

Hanem arról, hogy minek kell tudnia egy átlag embernek. Semmit nem tud csinálni. És a szervizben úgy is elmondják. Sőt olyat is láttam, hogy meg mutatják az elromlott alkatrész. Sőt ha annyira érdekel, meg is mutatják, hogy szerelik.( nekem a karosszéria munkákat mutatták meg)

Szóval miért nem viszik rögtön szervizbe?



2013. nov. 22. 22:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy az ember nem autószerelőnek tanult, miért lenne analfabéta?

Egy bankár, egy tanár, egy informatikus miért kéne otthon szerelje a kocsiját? Nem mindenki járt szakközépbe. Nem arról beszélek, hogy valaki aki ért az autókhoz, kicserél egy hengerfejet meg mindent, és ő megkérdezi. Hanem, ha valaki nem ért hozzá. Most ő mit tud kezdeni? Szétszedi, összerakni már nem fogja tudni. Vagy a szervizben mit mond? "Nem értek hozzá, de a gyk-n a válaszolók azt mondták, hogy hengerfejes lehet az autó. Egyébként ezzel el is veszik a garancia ha jól tudom. Én nem fogom az autómat otthon szerelni.

2. Miből élnének a szervizek? Ők is csak azért "lopnak" mert meg akarnak élni.

2013. nov. 23. 16:11
 12/13 anonim ***** válasza:

akkor mondok egy példát,

volt regen egy 6n polom,egyszer mentem vele vagy 200 km egy huzamban,majd hazaérve leállitottam,és mikor indulni akartam volna nem indult.valamelyik autos oldalon feltettem egy kérdést,jött is a válasz:

valószínüleg a "delco capac" nem tudom magyarul mi az,ahová futnak be a gyertya szálak,az belülről meg volt izzadva,mert esett az eső és kint hidegebb volt,amugy tavaszias nap és emiatt nem adott szikrát,azt kitöröltem és láss csodát,pecre indult.

Namármost,ha a te fejeddel gondolkodtam volna,egyből hivok egy vontatót,kb 10 ezerért bevisz a szervizbe,egyből nem álnak neki,beletelik egy két napba amíg sorra kerűl,ha korrekt szerelőt is kapok el,megoldja a problémát,esetleg kicseréli a fent említett alkatrészt,de akkor is munkadijjal eggyütt min 8-10 e,ez a jobbik eset,ha nem korrekt szerelőt kapok el akkor akár az egész gyújtó szerkezetet kicseréli,mondván,hogy szarráment az egész.

Akkor mit is sporoltam azzal,hogy feltettem egy kérdést?

Pénzt,időt,pár nap fejfájást....

és rengeteg ilyen apróság van amit mások tapasztalata segit könnyedén megoldani....

2013. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Aha, és egy informatikus , honnan a francból tudná hogyan kell szétszedni? Szerintem kapásból kettétörné.

Egyébként meg nem azokról az emberekről beszélek akiknek van szerszámuk, lehetőségük, és érzékük hozzá.

2013. nov. 23. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!