Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kérdezik meg ilyen...

Miért kérdezik meg ilyen sűrűn, hogy "milyen autót vegyek? "?

Figyelt kérdés
Annyira szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik. Ha meg csak a meghibásodási esély/vs megbízhatóság számít. Vagy csak a fogyasztás, stb, akkor a lehjobb online autós portálokból és népítéletekből infót szedni. Itt nem hiszem, hogy érdemben meg fogják válaszolni.
2011. máj. 26. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt olyanok kérdezik,akik tudják,hogy alaposan meg kell választani a leendő vasat,de nem tudja,mi szerint.Ugyanakkor azért ez egy gyűjtőhely is,ahol több,azonos szempontot figyelembe vevő ember van,tehát,szerintem jó tanácsokhoz lehet jutni.Kivéve azt,hogy "a francia meg az olasz szar,a német jó,de a japán mégjobb,különben is menj anyádba,meg hülye vagy.":)
2011. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenki ennyire okos - ezt nem rosszindulatból mondom. Nameg olvasd el az oldal tetején a nagy kékben a fehér szöveget és rájössz.
2011. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert az emberek bizonytalanok.

Nagyon. Észrevetted,hogy legtöbbször még csak főbb irányvonalat í8üzemanyag,cm3,kivitel) sem írnak??

Ugyanakkor egy fajta "lelkiismereti önigazolás" ha megkérdezi(zömmel hasonlóképp gondolkodó emberektől.)

Egyező tapasztalatok némelyekben biztos támpont érzetét keltik.

Jobb esetben megfogadja a "vigyél magaddal autószerelőt" tanácsot. A színt meg asszony dönti el ...

:p))

2011. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Én azon mosolygok, hogy pl. nekem rendkívül speciális autós ízlésem van. Akinek az én általam kedvelt autót szoktam ajánlani, az általában elhűlve rámmered. :P
2011. máj. 27. 10:37
 5/5 lodarazs ***** válasza:
Melyik lenne az az autó?
2011. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!