Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 50 ccm-es endurót...

Melyik 50 ccm-es endurót válasszam?

Figyelt kérdés

Van jópár lehetőség,

aprilia rx

yamaha dt

derbi senda

azt hiszem a suzukinak is van 50 ccmes endurója.

Szerintetek melyik lenne a legjobb kezdésnek? Tudok motorozni, de nem profi szinten :D terepre és utcára is használnám, bár a terep nem túl durva :D kb. 2 bucka :D


2009. nov. 19. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"Tudok motorozni, de nem profi szinten"

Ez Mit takar? Eddig mid volt? Simson, kávédarálóféle robogók?

De szerintem endúróból min. 125-ös kéne, azzal már egész jókat lehet agárkodni...XD XD

Az ötvenesek gyengécskék egy igazán faxa motorozásra...

Van némi átmenet, és ha jogsid sincs nagymocira, akkor vegyél vmi 80-as gépet!

Gyenge, gyenge, de mégse nyavajás 50 es....

Ja és javaslom, hogy vízhűtésest válassz!

2009. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
40%

Hello én Egy kis Simson-t vennék mert olcsó és ha tönkremegy akkor nem fáj annyira a szivem persze te dönteszu én csak elmondtam a véleményemet

14/F

2009. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a tudok motorozni, az azt takarja, hogy ültem simsonon, közel 2 órát vezettem vele és azt mondták, hogy tök profi vok :D tehát jól sikerült. még csak M jogsim van.
2009. nov. 19. 16:03
 4/17 anonim ***** válasza:
14 éves srác vagyok van egy Simsonom van M jogsim, már nagyonsokat vezettem és még mindig meg tud lepni a motor.. ne vegyél 125-öst, neked egy Simson kell. majd ha azt használtad egy évig akkor vegyél nagyobbat szerintem..ezen is meg lehet halni ..:D
2009. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ez egy fontos tényező volt. csak hogy anyuék örülhessenek :D de én bicóval is veszélyes vok, tehát nekem a halál nem akadály Xd várom a további válaszokat, az eddigieket köszönöm!
2009. nov. 19. 16:54
 6/17 anonim ***** válasza:

Első vok:

Attól hogy 2 órát mociztál még nem vagy profi, sőt kezdő se!

XD

Ha így állsz akk tényleg simó kell, azon megtanulhatsz f*xán motorozni tényleg.Mer 2 órától, de legyen az ekár 1 hét is még senki nem tanul meg motorozni!

Am anno 5 éve én is simón kezdtem, (16 évesen), most gas 450 nel kenem, tehát mindenki elkezdi valahol...

2009. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Tudok motorozni, de nem profi szinten " ott van benne a nem :D

tehát kb tom hogy működik a dolog :D

melyik motort válasszam, ha a simo-t én nem kedvelem?

2009. nov. 19. 18:31
 8/17 anonim ***** válasza:
Yamaha DT 80 LC2 vagy Honda MTX 80 R2! Ezek erősebbek mint az 50esek, igaz nehezebbek is, de kb ugyan ott vannak erőben. 160 körül lehet kifogni kevés km-es gyárikat. Nem gond, hogy 199x-ben gyártották, amiben ilyen 15 ezer km van, arra tuti vigyáztak. Amúgy ezek a kis 50es köszörűk ugyan azok szinte. Én a sendát vállasztanám a design miatt, meg olcsóbb is. De inkább egy 80as, mert azt nem kell szarrá pörgetni, hogy menyjen is.
2009. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Suzuki RMX 50-re gondoltál

Nekem ilyen van nagyon jó motor akinek 50-es enduro kell csak ajánlani tudom a kinézete is elég jó főleg sárgába

2009. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! na hát igazából a család profijainak véleményét kikértem és a yamahát illetve a suzukit (mostmár tudom: RMX :))ajánlották. Tehát amelyikről találok ajánlatot, az lesz :D
2009. nov. 20. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!