Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt az első autód, hány...

Mi volt az első autód, hány éves voltál akkor, amikor meglett az autó? És mennyibe került?

Figyelt kérdés

Én 18 évesen vettem meg a Renault Grand Scénicem, használtan. 2012 eleji évjárat, és 5 300 000 Forint volt. Kicsit több mint a felét a szüleim állták, a többit én, spórolt pénzből. Tudom, hogy nem egy csajozós kocsi, de nem is arra mentem. Kényelmes, tágas, és jó erős dízelmotorja van, és jó nagy autó, pont az ilyen kocsik tetszenek. A barátnőm sem az autómért szeret. Néha-néha pedig tudok vele fuvarozni is, egy kis mellékesként.

Nektek mi volt?:)



2013. nov. 10. 22:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én sem vennék új autót. Azaz olyat nem, amit én gurítok ki a szalonból, mert az 2-3 guriga egy pillanat alatt elég érzékenyen érintene. Egy eredetileg 8,5 milliós, szinte zsír új autót sikerült megvennem 3 millióval olcsóbban, ez azért már tetszik.:) Lassan 2 éve van nálam, és rengeteg szép emlékem fűződik hozzá, már most. Mondjuk ezeknek már nincs lelkük, egy régi autó azért hálásabb darab egy mai, guruló számítógépnél. Örülök, hogy másoknak is ilyen szép emlékei vannak az első autójukkal.
2013. nov. 11. 21:55
 22/26 anonim ***** válasza:

Bár legutóbb vadi új autót hoztam ki a szalonból (még csak nem is teszt autót), várnom is kellett rá egy bő fél évet, hogy legyártsák, de nekem megérte ;) Így én voltam az első aki belefingott, és biztosan ismerem a saját kocsim előéletét. :) Ráadásul fiatal voltam, egyszer ezt is ki akartam próbálni, hát belevágtam egy újba... (hitel nélkül...)

(bár, ha úgy adódik - ne adódjon úgy - akkor nem biztos, hogy az is új lenne, mert lehet félretennék pár millkát és vennék egy használtat - most hogy egy kicsit már öregedtem) De szó sincs róla, hogy megbántam, nagyon élvezem az új kocsimat! :)

2013. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Elnézést, egy kis javítás az előzőhöz: "ha úgy adódik", hogy most kéne autót vennem...

#16-os és #22-es voltam... és most már #23-as is :D

2013. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Evele123 ***** válasza:
A legelső autóm egy 1.3-as benzines 2003-as Suzuki Ignis (GC alapfelszereltség) volt. Tavaly nyáron vettük 600 ezerért. A párom nem tudta megszokni, mert ő meg tavaly télen rakta le a jogsiját, egy dízel 1.5 DCi Renault Thalián tanult vezetni. Nagyon nem tudta megszokni 4 hónap alatt az Ignist és lecseréltük egy dízel Thaliára :-) Szerintem jó csere volt (kényelmesebb, sok extra van benne, 720 ezerért vettük, az Ignist 420-ért számították be) így a párom is magabiztosan vezet, érte sok mindent megtesz az ember :-)
2013. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Mondjuk kicsit kellemetlen, hogy szinte mindenki teljesen egyszerű autókkal kezdte..."


Hát akkor add el és vegyél egyszerűbbet ha ennyire kellemetlen! Mi tart vissza?! :)

Nekem az "egyszerű" fullos felszereltségű dízel H Astránál nem is kéne bonyolultabb autó. Úgyhogy én sem tervezem 10 évig, hogy másikat vegyek. És legalább nem is érzem magam kellemetlenül. :)

2013. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ignisem van, nagyapám vette szalonból, 20 évesen örököltem meg. Nem kell jobb autó.
2019. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!