Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről első autó...

Mit gondoltok erről első autó képpen?

Figyelt kérdés

[link]



20/F


2013. nov. 3. 20:15
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ne afát vegyél első autónak, nekem csak negatív tapasztalataim vannak vele.
2013. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Az utasoldali légzsák fedél nekem kicsit szúrja a szemem.


Ezek a facelift utániak már megbízhatóbbak, mint a régebbiek. Nézesd át alaposan, aztán ha jónak tűnik akkor hajrá. Kicsit többért esetleg valami hasonló korú jtd?


Itt a felhasználók 75%-a német autókra fap fap-ozik, ez meg olasz, így nyugodtan kezeld némi fenntartással a sok "építő jellegű" hozzászólást.

2013. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ezen kívül még honda civic 1.6 vti,mazda 6 cd, nissan almera 1.5-ön gondolkoztam
2013. nov. 3. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Különben, ha engem dobna meg apu anyu ennyi pénzzel valami nagyon tartósat vennék.


Az Alfa jó, de költséges a fenntartása. Nem olyan szörnyű megbízhatatlan, mint ahogy beállítják sokan, de törődés igényes. Nem fog otthagyni az út szélén az autó, de apróságok lehetnek vele. De még mindig azt mondom, hogy a legszebb autók az Alfák, a futómű is elég jó


A Honda VTI, amit vehetnél az egy őskövület, a mindennapi használatban kb. opel astra 1.6 karakterét kapnád. Ha hirtelen kell álló helyzetből kikerülni valamit, tán még le is fullad. Tudom, 6000-től húz, de azzal nem leszel kisegítve. Csak túlmisztifikálják a mániákusok. Szétkopott, széthajtott vackok vannak ennyiért, amik az újkori teljesítménynek már egy részét elveszítették és zabálják az olajat, mert szét vannak kopva. Ami meg felújított motorú, vagy 10 évnél fiatalabb, az meg irreálisan drága, 1.5 milliónál kezdődik.


Mazda 6-ot sem igen fogsz ennyiért kapni. Nem is elég megbízható, ebből a szempontból versenyezhet az Alfával.


A Nissan Almera lenne a legeslegjobb választás. Nincs negatívuma és az ára is korrekt, ha kapsz ennyiért.

2013. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Almera 1.5-ről annyit, hogy nálunk van a családban: megbízható, nem kell rá sokat költeni, viszont nem egy bika autó, ha bent ültök négyen meg megvan pakolva, akkor eléggé megérzi az emelkedőket, mert nehezen gyorsul.
2013. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szép, sőt, gyönyörű,

de szervizlakó az Alfa, főleg ebben a korban.

2013. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

vegyél golf 4 vagy golf 5.

próbálj dízelt belőlük, esetleg astra G jöhet szóba.

ezek azok, amik nehezen romlanak el, nem minden másnap jársz szervizbe

2013. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!