Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó döntés lenne...

Szerintetek jó döntés lenne egy robogót beszerezni a Simson-om mellé?

Figyelt kérdés

Van egy s50-esem, ami elég szép állapotban van (nem gyári, csak ahhoz közeli, felújított), de ezt nem szeretném munkába járásra használni. Nem mintha annyi baja lenne, de elég, ha 1-2x megáll az út szélén, és lehet magyarázkodni a főnöknél, hogy miért késtem el. :/

Ezért azon gondolkodom, hogy beszereznék egy 50-es robogót mellé, amit munkába járásra használnék, a Simson meg megmaradna hétvégi hobbimotornak.


Van kocsim is, de mégse mindegy manapság, hogy 6,5-7l-el járok melóba, vagy 3-al.

Ha jó ötletnek tartjátok, ti milyen robogót ajánlanátok erre a célra? A fő szempontom mi más lehetne, mint az ára, és a megbízhatósága. Hogy mennyivel megy, meg hogy gyorsul, nekem lényegtelen, csak 50-el is érjen oda fixen mindenhova. 15km-ről lenne szó oda-vissza.

Olyan 100 ezer ft környékén keresgélnék. Ó, és még valami. Az nem tudom, mennyire számít, hogy kicsit 100kg fölött vagyok tömegben. :S


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitok.



2013. nov. 3. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Van értelme ,de nem úgy hogy a simson mellé,hanem helyette.
2013. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tökmindegy :) A simson még is csak egy motor! :)

Én is nagyobb vagyok,nos robogóval kezdtem,nos inkább lett volna simsonom!Nem tagadom tunning robogó volt de többet álltam le vele mint az MZ-mel! :) Megjegyzem az MZ az sokkal megbízhatóbb,bár azért karban kell tartani,meg meg kell csinálni az elektronikáját.Szerintem simsonnál is ha nem téped a száját,jó olajat használsz ,jó gyertyával ,meg esetleg modern gyújtással akkor sok meglepi nem érhet!

100-rt meg talán atomkicsi robogót tudsz venni jó állapotban.Én személy szerint a gilera runnert ajánlanám mert az hosszabb távon is kényelmes,vízhűtéses,egy picit nagyobb testű és megbízható robogó,de ehhez őket is időben kell vinni szervízbe a kötelezőket átcserélni és keveset is fogyaszt!

Amúgy akármit is nézel a lényeg hogy ne legyen tunningolt,legyen gyári minden rajta,mert ha erősebben használod,sok lesz vele a probléma!

Majd sok sikert hozzá!

2013. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!