Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez most akkor tényleg egy...

Ez most akkor tényleg egy s50-es Simson? Mert szerintem S51-es kinézet alapján.

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 2. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
a tank miatt 50-es.Úgy tudom a trafó az 51-nél el van relytve
2013. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi volt gyárilag azt már csak a vázszámból lehetne megtudni. Jelenleg S51-nek mondanám, mert a blokkja M531-es, a tankja S51, a kipufogó könyök S51 enduro, a kipu cső azt írj ahogy új, ami annyit takar hogy nem a jó kis gyári konfúzoros, hanem olyan amiben középtájt csak egy átfúrt lemez van. Ennyit szerintem nem ér.
2013. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor menyit ér szerinted ez a moci.

A motor része nem érdekes mert van egy simsonom ami motorikusan jó de a kaszni eléggé le van pusztulva, és a kettőből szeretnék egy jót összehozni.

Ami mindenképen kellene egy jó váz (kb 5000Ft)

Tank, levegőszűrőház, oldaldeknik (kb 10000Ft)

Első hátso sárvédő (kb 4000Ft)

Első kerék gumival (kb 6000Ft)

(zárójelben) az árak amiket az apródon találtam.

Így 25000FT lenne.

Ez a simó meg 35000Ft irányár.

Szerintem megpróbálom 30000Ft ért elhozni ha adják viszem ha nem akkor még keresgélek. Tavaszig még van idő :D

2013. nov. 3. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:
30 már reálisabb. Ha elbontod a blokkját (úgyis van másik) és eladod alkatrészenként, akkor még jobban állsz.
2013. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!