Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150-200e ft-ért miféle kocsit?

150-200e ft-ért miféle kocsit?

Figyelt kérdés
Ennyiért nincs hibátlan...sőt...Nembaj. Mit javasoltok?

2013. okt. 25. 13:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

180 ezerért vettem VW Polo 2-est 4 éve úgy, hogy 2 év műszaki volt rajta. Egyetlen egy problémája volt: a tetején pattogzott a lakkréteg egy kis helyen. Azon kívül tökéletes állapotban volt.

A 4 év alatt a szervizelésen kívül csak 4 téli gumi árát költöttem rá, plusz a benzinpénzt.


Szóval igenis található ennyi pénzért is jó állapotú kocsi, csak nagyon meg kell nézni, mit vesz az ember.

2013. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Beviz Elek ***** válasza:

Én 180ért vettem 94-e Suzukit. 1 év alatt 1 biztosítékot kellett kicserélni (talán max 30ft?), + olajcsere.


Ismeröstöl vettem, nem kellett átiratni (nekem nem volt pénzem, ö pedig nem vett még másikat, így nem nullázódott a bónusza-asszem 2 év után nullázódik).


Fizettem a súlyadót, biztosítást, tankoltam.


Emellett persze költöttem rá, de nem kötelezö dolgokat: fejegység, hangszórók+kábel, kp-I zár készlet.


Persze a futómüve nem volt a legjobb, de 1,5 évig elhasználgattam anélkül, hogy bárhol otthagyott volna...

2013. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
44%

Ennyiért egy 1.0 swiftet tudok ajánlani neked.Még a swifteken belül is ez a legegyszerűbb konstrukció.Keveset fogyasztanak az alkatrészek sem egetrengető áron vannak hozzá.Ha nincs sok pénzed a fentartásra sem tökeletes kis járgány!

Totalcar teszt

[link]


itt egy pár szwift

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
jöhet minden csak ne suzuki. az már van itthon. igaz az motor :D autóba meg nem kell
2013. okt. 25. 21:36
 15/32 anonim ***** válasza:

Mi bajod a suzukival.Te is előitéletes vagy pedig az egyik legjobb választás ennike pénzért ha olcsón fentartható autót akarsz.Ha meg a töréstesztért vagy anyira oda a 2 golf,vagy egy polo sokkal rosszabbal rendelkezik mint egy suzuki a ladáról meg ne is beszéljünk mert gyűrődési zónája egyenlő a nullával hiába benne van az "ANYAG".Európában nem tesztelték a swift törés tesztjét ,de amerikában igen és semmivel nem lett rosszabb mint egy hasonló korú és kategóriás autójé!Szóval ez az így törik meg úgy törik úgyis meghalsz dolog teljesen alaptalan.

De ha nekem nem hiszel talán nekik igen

[link]

2013. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%

De még ennyi pénzből is van pofád válogatni.Ha Suzuki nem kell akkor Maruti az a Suzuki őse.800 cm3-s motor nem erős, de ennyi pénzért nincs Lambo.

[link]


Válogass!

2013. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 szántóvető ***** válasza:
:D
2013. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok előítéletes... Csupán azért nem kell mert minden második autó kb suzuki.


Apeh(os k-csög)!


1: Anyáddal beszélj így te kis sz-r...

2: Szerintem, ha elmész pl ruhát venni magadnak te sem az elsőt veszed meg, hanem szétnézel alaposan és azt veszed ami tetszik, jó és megfelel minden elvárásodnak...

2013. okt. 26. 10:21
 19/32 anonim ***** válasza:

"Anyáddal beszélj így te kis sz-r"

Te meg nagy szar XD.

Nem értem, hogy miért kell ennyi pénzből válogatni más ennyiből robogót vesz.

És azért van belőle sok mert jó és szaré-hugyé adnak alkatrészeket.

2013. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Azért kell válogatni, mert ki lehet sokkal jobb kocsit is fogni mint egy fos suzukit... amint a fenti példák igazolják.
2013. okt. 26. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!