Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150-200e ft-ért miféle kocsit?

150-200e ft-ért miféle kocsit?

Figyelt kérdés
Ennyiért nincs hibátlan...sőt...Nembaj. Mit javasoltok?

2013. okt. 25. 13:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
34%

biciklit, vagy ha nem szeretsz tekerni, robogot.


ennyi penzert kizarolag ipari hulladek van, amire raadasul ra kell kolteni meg vagy 50-et atirasra, biztositasra, es meg egy metert nem mentel vele. vizsgaztatas plusz elotte a szerviz meg egyszer ennyi (200 alatti 'auton' garantaltan nincs ervenyes muszaki).

2013. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
ja igen, es megis mibol fogod fizetni a benzint meg a biztositast, ha gyakorlatilag nincs penzed?
2013. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

honnan veszed hogy nincs pénzem? pl aki milliomos az nem vehet ennyiért kocsit? :D (sajnos én nem vagyok az)


felesleges volna újabbat, ennyi az ok (haverom most vett 1db deák igazolványért egy ladát. de azon nem volt műszaki. 100ból meglett a műszaki meg átírás és vígan elvan )

2013. okt. 25. 13:47
 4/32 anonim ***** válasza:

Ez 2013-ban még vésztartaléknak is kevés, nemhogy kocsira.

300-nál kezdődnek azok a kocsik amiket megéri megvenni. De erre is rájön még a vétel utáni szerviz (50K), átíratás szintén 50K, meg is kell tankolni, mert csutka üresen fogod megkapni 20K. stbstb

Ennyiből valóban egy jó biciklit vegyél.

2013. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 szántóvető ***** válasza:

suzuki,daewoo tico 1-2 kocsit megnéztem,látszik rajtuk hogy voltak törve itt-ott dehát a szükség nagy úr.ha veszel egy ilyen árkategóriájút akkor számíts rá hogy eladni már nem fogod tudni.

[link]

2013. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
szeretek bringázni de nem vagyok megveszve hogy ennyit adjak egy sz-ros bicikliért :D
2013. okt. 25. 14:01
 7/32 anonim ***** válasza:
56%

Már bocsánat ,de aki azt írja ,hogy ilyen nincs az abszolút nem ért a kocsikhoz!


Vannak műszakival rendelkező ,jó megbízható kocsik 200 alatt! Nekem is ilyen van, japán márkát kell venni, műszakival azok bírják a strapát.Motor váltó ne legyen kopott, ha van kis rozsda, horpadás nem számít, ha van rajta műszaki akkor 1-2 év alatt ki lehet kicsit lakatolni, vagy mikor lejár a műszaki eladni olcsón és venni megint egyet. Az átiratási költség kb 60ezer de ez minden kocsiba bele kell kalkulálni, vagy üzembentartóival megvenni. Egy olajcsere megvan egy 10ezerből ha otthon csinálod.


Műszaki analfabétáknak nem ajánlom az ilyen régi válság autók tartását mert ha nem tud otthon meghúzni két csavart ,mindenért szervizes pénzlehúzókhóz kell járni akkor nem éri meg a dolog. Legalább a családban valaki értsen hozzá, hogy egy olajcseréért ,fékbetétcseréért, futóműalkatrész cseréért ne kelljen pénzt kidobni.


Ja, és szerintem ilyen árban a dízelt felejtsd el, csak benzinest vegyél!


Linkelek pár szimpatikus autót, de ez csak nagyon kis hirtelen merítés. Mindnek sok műszakija van . A Nissanokban nincs vezérműszíj amit cserélni kellene, láncos a motorjuk.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Akik nem hiszik el hogy lehet ekkora keretből venni:

Múlt hét pénteken vettünk egy 1.9-ed TD Fiat Tempra-t 87000-ért (!!!), decemberig műszakis, de már elkezdtük javítani rajta amit kell!

Szóval ennyiből simán lehet venni csak jól körül kell nézni, persze nem csak hahun, mi pl Apródon találtuk. :)

2013. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a választás, Skoda felicia. Olcsó, néz is ki valahogy, nem drágák hozzá az alkatrések, mint a német (vagy kései német skoda) és a japán autókhoz. Céges autónak vettünk kettőt évekkel ezelőtt, elpusztíthatatlan, pedig padlógázzal küldjük neki, ha sietni kell.

200 körül már van jól használható, ha az átírási és egyéb ktg.-eket még pluszban érted.

2013. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Ennyiért ezt venném. Korrektnek néz ki. Ha minden igaz amit ír róla, akkor ok. De vétel előtt vidd el szervizbe teljes átnézésre biztos ami biztos.


[link]

2013. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!