Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz ts 125 sok benzit kap mit...

Mz ts 125 sok benzit kap mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
van egy mz ts 125 és hiába engedtem le teljesen a súbertű fúvóka gyári henger alapméretes

2013. okt. 24. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Úszó....

Meg a karbiból kiszeded a réz fúvókákat dűzniket és veszel hozzá újakat. Nem drága hihetetlen különbségeket csinál.

2013. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor az úszó szint is lehet mert van itthon két porlasztó is de mind a kettővel ugyan azt csinálja :S
2013. okt. 24. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel egy kézikönyvet hozzá és állítod be az alapján?

Szétszeded, megtakarítod (a fúvókákat óvatosan, semmi drót, reszelő meg tű, csak puha anyaggal, de leginkább csak levegővel), leellenőrzöd hogy jók-e az alkatrészek (pl. úszó nem lehet lyukas - de ha lyukas onnan veszed észre hogy lötyög benne a benzin), utána összerakás+beállítás.

2013. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megvan az összes gyári leírás a karbit szétszedtem makulátlan!!! pont ezért nem értem még csak egy kis oxidáció se semmi arra gondolok talán még hogy az úszó meghajlott mert sokat állt az lehetséges ?
2013. okt. 26. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Az úszó csak az állástól nem hajlik el - de gondolom hasonlóan van megoldva, mint a Simsonnál: az úszó füleinek állításával változik abenzin szintje (úszószint), szóval a karbi beállításánál le lesz írva.

Az esélyesebb hogy a tűszelep adja meg magát - inkább azt ellenőrizd, de ne csak ránézésre.

2013. okt. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen olyan mint a simo-nak rendben köszi ránézek
2013. okt. 26. 10:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!