Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. autónak?

Suzuki Swift 1. autónak?

Figyelt kérdés

Olyan fajtáját keresem a Swiftnek, ami elbírja a 110km/h-t, és alacsony a városi fogyasztása. (7l körül)

Aki nem szereti a swiftet, az indokoljon is ;)

(Kinézet, élmény nem érdekel annyira, nem életem végéig ezt akarom hajtani.

Melyiket ajánlanátok? (1.0, 1.3)



2013. okt. 23. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az általad írt paramétereket az összes swift hozza, bőven.

Családban van 1.0 literes swift is, 5 liter körüli fogyasztással, és az is bőven tudja tartani a 130-at.

Szerintem tökéletes új autónak .Ha törik, olcsón javítható, és úgy általában is olcsón fenntartható

2013. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Üdv! Ahogy írják, az 1.3 is hasonlóan jó, mint az 1.0. Mondjuk szerintem nem mindegy egy javításnál, hogy hidrotőke vagy 16 szelep az, amivel bíbelődni vagy amire költeni kell. Az olajra (max. 10.000-ként csere)és az első lengőkarokra (azon van a talpas)azért érdemes fokozottabban odafigyelni. Más gyenge pont csak a karosszéria. :) Szerintem egy megkímélt 1.3-as 8 szelepes nem fog csalódást okozni. Ha még kettős üzemű is esetleg, akkor sok pénzed megmarad.
2013. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Macilaci, én is azt a katalógust használom:)
2013. okt. 24. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!