Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » T. Yaris vs. S. Swift - elsö...

T. Yaris vs. S. Swift - elsö autónak? Yaris fenntartási költségek?

Figyelt kérdés

Ha van tapasztalatok írjátok le! Yarist szeretnék, havi 100 km körül használnám, ha vki tudja, hogy kb ez mennyire jön ki havi szinten, mindennel együtt...

Köszönöm!


2010. nov. 19. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
komolyan havi 100km-tert használnád? azért felesleges autot fenntartani. De én amugy a suzukit javasolnám, mert olcsobb az alkatrész, fenntartás kb ugyanannyi
2010. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Új swiftem van, 3.2 milla volt.

Minden benne van: ülés fűtés, kulcs nélküli ajtó nyitás indítás, elektromos fűtött visszapillantók stb........

Yaris ugyan ennyi pénzért alap szériás.

súlyadóm évi 22 ezer

cascom havi 5 ezer de teljes körü

kötelező rá a0-ban évi 50 ezer

sztrádán 6 város 7.5 liter

feles arányban hibátlanúl eszi a bioetanolt ha spórolni akarsz.

használtan 1.5-2 milla között mennek.

És nagyon oda vagyok a kis morgós szuszkámért. Megy mint a bolond ha kell.

suzuki.hu-nézz utána

2010. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
régi vagy új swift?a Toyota az Toyota.nem lehet összehasonlítani a Suzukival.
2010. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Új swiftem van 2006-os széria.

Régen apámnak 1.6-os Celica motoros 3 ajtós hátsó kerekes gyönyörű limitált szériás 1.6 SR toyota corollája volt.

Azt mondom hogy csak a japánok tudnak autót gyártani az biztos. Nekem már nem tellett rá ezért lett swiftem.

Én nem bántam meg!

Csak azért soroltam fel anno a swiftem adatait mert sok benne az extra ugyan abban az árban szerintem.

2010. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen a Toyota az Toyota! Én is azt használom! Az ég világon semmi gond nincs vele! Ha teljesen bele akarsz olvadni a szürkeségbe akkor válaszd a nyunyugit...
2010. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3.2 millió egy Suzukiért.. Édes jó Istenem. Hiszen annyiért már autót is adnak! Nemis akármilyet! Én inkább vennék annyiból egy 2-3 éves Mercedest, vagy audit! De te tudod!
2010. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis na, 4-5 évest!
2010. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért??????

Minden más autó csak alap szériás!

4-5 éves mergádat meg ki tudja ki szarta össze elötte.

Nekem jó a suzuki is "a szürkeség", de te miről beszélsz ember???? Mintha toyota csak neked lenne a világon ember!

2010. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!