Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz megtanulni vezetni?

Nehéz megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem és nagyon nem érzem ezt a kuplung dolgot. Amikor elindulunk vagy lefulladok vagy pedig csak bőgő motorral megy. Muszáj megtanulnom vezetni, és nagyon szeretnék is, de mindig rettegek, amikor elkezdem, mert az indulás meg a tolatás nem megy.
2009. nov. 11. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!Nyugi!

NAh tehát nyugi elmondom hogy csináld, és jó lexel:

elindulás: 1 esbe rak, nem ad gázt nem nem...

majd, ovatosan engeded ki a kuplungot (minden kocsiba máshol "fog" a kuplung, foghat egészen bent, vagy nagyon kint is)

Tehát engeded...LASSSAN NAGGGGYON LASSAN, mikor hallod a motor hangján hogy mélyül, és érzed hogy 1 picit mozdul a kocsi NEM KAPKODSZ!!!!

ovatosan gázt nyomsz, csak picit... nem padlóóóóóóó ÉS UGYANILYEN SEBESSÉGGEL ENGEDED KI A kuplongot.

(magyarul nem leugrassz róla!!!!)

MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!MENNI FOG!

(am legjobb ha kimész valakivel 1 nagy elhagyott batonplaccra, átadja a volánt és gyakorolsz)

2009. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne izgulj, belejössz! Jó, ha van érzéke az embernek hozzá, de tanulható! Amúgy nem nehéz, csak az elején tűnik annak:) Gyakorolni-gyakorolni-gyakorolni!:))
2009. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Ja és szubjektív hogy kinek mennyire nehéz megtanulni vezetni....

Nekem marha könnyen ment, elsőre ment minden, és összesen 2 esetben fullasztottam le az oktatókocsit.

Mondjuk 1 éve van jogsim, és kib*szottul szabálytalanul, és veszélyesen vezetek mások szerint, szerintem NEM! XD

2009. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
adthatsz kicsi gázt is az nem érdekes, csak a kuplungot lassan... ha nagyon nem megy, nem fognak meghúzni hogy előbb adsz gázt, igaz kikapar a kerék de nem érdekes... annál a feladatnál mikor fel kell gyorsulni 2esben 30-ra és a vonalnál fék, azt úgyse fogod tudni máshogy megoldani, meg a kézifékes indulást sem
2009. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem született suminak! :) Gyakorold, és megtanulod.
2009. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Ha van egy kis spórolt pénzed vegyél egy roncs suzukit, papirok nélkül... vidd ki a határba és gyakorolj!!


Aztán hajtsd szét és gyujtsd fel ;P

2009. nov. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak kihívások... és mindenki más és más, van akinek van hozzá képessége, van akinek nincs... rengeteg ember vezet, tehát én feltételezem te is a nagyátlagba tartozol, akiből egyszer jó sofőr válhat. ;)
2009. nov. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!