Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TDI vs VTI? melyik a jobb?

TDI vs VTI? melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb motor ha alapul egy 1.8-as motoros autót veszünk?

fogyasztás nem számít, csak hobbiautónak tartanám, kapna egy nagyobb turbót, coolert, sportfutóművet, 60-as rendszert stb stb, ne egy ordító feltűnősködő autót szeretnék csak egy kicsit többet a gyárinál..

És miért van az hogy a hondások és a vw-sek (és a többi német tdi-t hajtó) emberek elenszemvesek egymással?



2013. okt. 15. 16:57
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Gyerekek.......

Minek hiper szuper autó amikor nem mehetsz 120-nál többel..

Nekem egy MG ZR 160 volt a seggem alatt 7 évig.

1.8 V-TEC 160 ló.

Aláztam minden TDI kokszgyár autót.

Odaléptem neki tépte az aszfaltot ja és a súly lóerő arányról nem is beszélek :)

Az igazi sport autó volt nem kihegyezett szar.

Aztán beláttam minek ekkora autó.....

Hamarosan családom lett.

És vettem egy 1.9 TDI VW-t.

Nagyobb és kényelmesebb mint az MG volt,de menni nem megy....

Szóval ha gyorsulgatni akarsz (felesleges 120 azután meg fizetsz) akkor VTEC széria és motor.

Nem kell TDI tuning meg ilyen turbo olyan mert szar és csomót kell beleölnöd a régi Dízelbe ,hogy menjen mert szériába egyik se megy.

Evvel is annyit szívok el nem hiszed....

Mg -18 fokba röff és tépjük újra az aszfaltot... ezzel meg... jó kompresszióval és új izzító gyertyákkal -8 fokban alig indul...

Egy szóval barátom neked egy V-TEC Honda vagy MG kell alád.

De más autó is létezik az igaz pl: Alfa Romeo TS elég faszán mennek. Csak Dízelt ne vegyél mert szívsz vele amíg megvan.

Én is eladom ezt a csotrogányt aztán visszaveszem a jó öreg Mg-t :D

2015. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!