Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw vagy Audi jobb? Melyiket...

Bmw vagy Audi jobb? Melyiket éri meg jobban megvenni? /autókrol beszélünk/

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A Mercedes a legjobb.
2013. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Melyik BMW és melyik Audi? Milyen évjárat? Milyen felszereltség? Mennyiért?


Sok mindentől függ.

2013. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én most így összeségében gondoltam. Az összes gyártmányukra nézve.
2013. okt. 12. 18:42
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél Vw-ent, ugyanaz, mint az Audi, csak olcsóbb. :)
2013. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tetszenek a volswagenek. mindenképpen Audiban, vagy Bmw-ben gondolkodok csak.
2013. okt. 12. 18:46
 6/16 anonim ***** válasza:

"Én most így összeségében gondoltam. Az összes gyártmányukra nézve."

Erre szerintem nem fogsz választ kapni :)

2013. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mercedesben miért nem gondolkozol? Mert az legjobb?? Mennyit szánsz rá?
2013. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jó sok Mercedes mániás lett mostanában.


Amúgy nálam az Audi a nyerő, nagyon jó a BMW is sportos és nagyon stabil és erős, de az Audi akkor is veri mindenben, mert kényelmesebb, megbizhatóbb, és a fenntartása is olcsóbb valamivel.

2013. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bár így lenne, kedves előző kérdező. A 2 liter feletti Audi dízelek sajnos használtan majdnem mind kuka. A használt áruk lassan magasabb, mint a használt BMW ára, mert az Audikra nagyobb a kereslet. Miért? Mert egy ideig tényleg elég olcsók voltak és rákaptak. A fenntartásuk sem annyira alacsony, ha egy szerelő meghallja, hogy Audival jössz, a javításról az árajánlat egy cseppet megugrik, ha nem fix rezsidíjas. A Merci jó alternatíva lenne, de ott a háromágú csillagot keményen meg kell fizetni, a népszerű MB c200 compressor-okból már a 2000-es évjáratúak is vígan 2 millió felett kezdődnek. Ha az új autókat nézzük, akkor meg majdnem mindegy, amíg nálad lesz, biztos egyik sem fog elromlani.

De nem értem, hogy a kérdések 3/4-ében miért a három német gyártó jöhet csak szóba (Audi, BMW, vagy Mercedes Benz)? Létezik ezeken kívül még néhány autómárka, ami mutatós, sportos, erős, kényelmes, minőségi és megbízható egyszerre.

2013. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 löncskonzerv ***** válasza:

Gyakorlatilag mindegy,mind a kettő rendkívül kényes és bonyolult technika, de toronymagasan verik a mercit.

A mai autógyártást toronymagasan a toyota viszi.

Sajnos egyik európai autógyártó sem akar tartós és megbízható autót gyártani.

2013. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!