Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TDI vs VTI? melyik a jobb?

TDI vs VTI? melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb motor ha alapul egy 1.8-as motoros autót veszünk?

fogyasztás nem számít, csak hobbiautónak tartanám, kapna egy nagyobb turbót, coolert, sportfutóművet, 60-as rendszert stb stb, ne egy ordító feltűnősködő autót szeretnék csak egy kicsit többet a gyárinál..

És miért van az hogy a hondások és a vw-sek (és a többi német tdi-t hajtó) emberek elenszemvesek egymással?



2013. okt. 15. 16:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nagyon nem akarok belefolyni az autóválasztásodba, de szerintem van élet a TDI-n és a VTI-n túl is. Nem csak a VW és a Honda gyárt autókat :)
2013. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Na, még mindig nem sikerült dönteni?

Esetleg 1.8T motoros autó (Passat, vagy Superb? Egy kis chiptuninggal már 200le közelébe is kerülhet, nem kell nagyobb turbóra, hajtókarokra, kovácsolt dugattyúkra, új masszívabb hengerfejre és egyéb drága dolgokra költeni.

2013. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A TDPDVTI a legjobb. :o)

Én inkább vennék egy Mazda MX5-öt, kicsi, könnyű roadster, egy nagyobb motorral eleve már nem kell tuningolni, élvezetes vele menni, és még mindig van egyfajta presztízse.

2013. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
45%
az biztos, ha egyszer előttem állsz neki kormolni, eléd vágok és a beled kitaposom, de csak annyira, hogy ne látszódjon, aztán még fel is nyomlak az NKH-nál, hogy mire fel kaptál te műszakit erre a korom okádó szarra...
2013. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
mivel állnál te elém a vétekedel? ami több mint 10 ével ezelött adott le 160pacit? :DDDDDDD most jó ha 80at lead kapnál 1 fekete puszit azt szia egyébként meg patikább egy TDI mint egy koppkopp kiaz?-os vétek :DDD pörög 8ezret de csak bőg meg hengerfejes
2013. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
jó esetben volt 160ló ezt még hozzátenném amúgy meg ezeket a vasaló deszkás meg 100as esőcsatornás hondákat kéne NKH-nál felnyomni mert életveszélyesek a szét kopott,olajsáros vétekes motorjaikkal
2013. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
2013. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

nem a versengésről beszéltem, pont nem érdekel, hogy a hondás meg a traktoros vitatkozik egymással, én arról beszéltem, hogy ne előttem füstölögj, se feketét se kéket...

http://www.youtube.com/watch?v=p_VHH44ZbCg

:(


http://www.youtube.com/watch?v=8V1okMrBcvM

:)

2013. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
a tdi-sek nem sokat érnek akkora nyomatékkal ha a guminak nincs tapadása.
2014. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nekem a benzinesemben vagy másfélszer akkora nyomaték van, mint egy 1.9 TDIben, azt mégis tapad a gumi. Biztos erről elfelejtettél szólni a fizikának :D
2014. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!