Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Zafira B-ben max milyen...

Opel Zafira B-ben max milyen magas vezető fér el kényelmesen (lehetőleg az ülések állítása nélkül) ? [én 195cm vagyok]

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ülés állítása nélkül pont akkora vezető fér el, mint amekkora előtte ült benne!


Biztos, hogy ezt akartad kérdezni?

2013. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Harkonnen: félreértetted a kérésem, én azt kérdeztem, most egyszerűsítve, az én 195centimmel beférek-e kényelmesen az autóba, ha vezetőülés alaphelyzetben van?(ahogy a gyárban vagy a szalonban beállították)
2013. okt. 11. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értettem félre!


A gyárban az a szerelő állítja be, aki utoljára kiáll vele a szerelő szalagról, aztán át állítja az aki bevagonírozza, utána az aki felpakolja a kamionra, később aki beáll vele a szalonba.


Hidd el nincs olyan, hogy gyári beállítás.

Egyébként nem véletlenül állíthatóak az ülések, az elektromos állításúakban pedig van memória, így legalább két állást megjegyeznek.

2013. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem ,hogy elférek-e elöl úgy, hogy a mögöttem lévő is kényelmesen elfér?
2013. okt. 12. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ferjem 200 cm es en pedig 171cm,siman es kenyelmesen elfertem mogotte..
2013. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!