Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem féltenétek a gyermekete...

Ti nem féltenétek a gyermeketeket egy 18 éves,1 éve vezető sofőr mellett?

Figyelt kérdés
Unokabátyám fia és a 14 éves lányom unokatestvérek, imádják egymást.:) Most úgy alakult, hogy pár hétig el kéne hoznia őt valakinek a suliból. A lányom rögtön az unokabátyját mondta, beszéltem vele, mondta hogy ráér és szívesen elviszi. Az apja és mások szerint is jól vezet, és biztonságosan. Előtte is volt hogy elvitte párszor, és a lányomnak nagyon tetszik ahogy vezet, mondjuk én is élvezem ha valaki lendületesen, és jól vezet, ültem már mellette. Ti megengednétek?
2013. okt. 7. 23:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem
2013. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd hogy miért nem engednéd el? Vagy arra értetted, hogy nem féltenéd?
2013. okt. 7. 23:51
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
annyi esze csak van egy embernek, hogy egy kisgyerekkel az autóban nem jaszkarizik, úgy meg baj nem lehet az ő hibájából, azt meg jobb ha tudod, hogy egy idióta bármikor összetörheti a legóvatosabb sofőrt is
2013. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ember fuggo h ra mernem e a lanyom bizni, nekem volt olyan ismerosom aki mellett feltem, es lattam h nem ertette a helyzetet, 1x en kaptam el a kormanyt, mert epp a masik savba tartott felig, mikozben vmit matatott. Ha nem igy erezted magad mellette akkor talan igen, de beszelnek a sraccal, h esszel, mind 2toket haza varjuk!
2013. okt. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon embertől függ. Nem nagyképűségből, de magammal pl simán elengedném, mert betartom a szabályokat és nem menőzgetek az autóval, pláne, ha vannak mellettem. De sajnos ismerek olyant, aki pont ennek az ellentettje...
2013. okt. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisan vezet! :) Jó, ha egyedül van, akkor biztos odalép neki, de ha ül mellette valaki, akkor nem csinálja. Az unokahugát meg különösen szereti, tuti nem veszélyeztetné ezzel. Ketten is kérdezték üziben hogy milyen autója van. Beszéltem vele, megkérdeztem: Audi A6 Avant Kvatro 2005. De az apja kocsijával is szokott furikázni, az pedig szintén A6 avant, csak azt mondta hogy az 2012–es.
2013. okt. 8. 07:21
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Saját pici kezét-lábát nem tudja használni a lányod, hogy tömegközlekedéssel hazajusson? :) Akkor nem kell aggódnod, hogyan vezet az unokabátyó :)
2013. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt mondod jól vezet, akkor miért vagy bizonytalan? Minden eshetőséget úgysem lehet kizárni, nincs értelme aggódni miatta. Meg aztán Audi elég biztonságos, frontális ütközés kivételével sok bajuk nem lehet.
2013. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk eldönteni, mert nem ismerjük, nem tudjuk hogy vezet, mennyire megbízható (az élet egyéb területeit is ideértve), viszont ahogy leírtad normális a srác, és ha normális kocsijaik vannak, akkor valszeg inteligensebbek is, tehát normálisan vezet, ésszel (persze ez nagy általánosítás).

Ahogy előttem is említették mindenkivel történhet baleset önhibáján kívül is (veled is, velem is, akárkivel!).

1 szó mint szá, én elengedném azok alapján amit leírtál róla.

Amugy mit szólt, hogy kiírtad ezt a kérdést? :D

2013. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, amugy meg 1 év alatt simán lehet nagyon rutinosan vezetni, ha abban a városban járkál ahol az iskola is van, és ismeri a környéket akkor meg pláne. Egyébként sem a jogsi megszerzése óta eltelt idő, hanem a km számít, és amiket írsz, szerintem sokat vezet, szeret vezetni (tehát tud is).
2013. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!