Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem féltenétek a gyermekete...

Ti nem féltenétek a gyermeketeket egy 18 éves,1 éve vezető sofőr mellett?

Figyelt kérdés
Unokabátyám fia és a 14 éves lányom unokatestvérek, imádják egymást.:) Most úgy alakult, hogy pár hétig el kéne hoznia őt valakinek a suliból. A lányom rögtön az unokabátyját mondta, beszéltem vele, mondta hogy ráér és szívesen elviszi. Az apja és mások szerint is jól vezet, és biztonságosan. Előtte is volt hogy elvitte párszor, és a lányomnak nagyon tetszik ahogy vezet, mondjuk én is élvezem ha valaki lendületesen, és jól vezet, ültem már mellette. Ti megengednétek?
2013. okt. 7. 23:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Anya vagyok, mindenért aggódok..:)) Akkor elengedem őket, végülis volt már több közös délutánjuk is, ahol csak ketten voltak, és az unokabratyó vezetett, és még mindig itt vannak. Azért nem tud a kicsi lábán hazajönni, mert 3 átszállással kéne menni, és úgy járnak ezek a járatok, hogy 1 órát kéne várni rájuk. Kocsival meg 20 perc alatt Megvan a Budapest -> Érd távolság a sulijától..
2013. okt. 8. 16:26
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ebbe a nagy cucc?Én anno 10(!)évesen beülhettem a szintén 1 éve vezető unokatesóm mellé ráadásul egy leharcolt kispolszkiba.(úgy hogy előtte nem is nagyon vezetett,szóval nem volt valami rutinos)Nyugodtan elengedheted főleg ha tudod is hogy jól vezet.
2013. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!