Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Német márkájú vagy japán autót szeretnék venni. Évjárata mindegy.Max 1,2m Ft-ig és 160ezer km-ig.

2013. okt. 2. 11:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nos én találtam egy audit: [link]

Szerintetek? Ja és természetes,hogy vezetett szervizkönyves autót veszek.:) Új autót nem mernék venni mert félek,hogy el lopnák egyből. Panelban lakóm így hát garázs nincs ahol tudnám tárolni.

2013. okt. 3. 11:58
 12/17 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok! Nagyon jó kocsi ez az A3-as, de az ára és a futásteljesítménye is kicsivel túllépte az általad elvártat!
2013. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt 1.5×-esen túl van árazva ez az A3-as, másrészt szar. Ennél pár évvel újabb A4-est vezettem 1.9 TDI-automata párossal, botrányos.
2013. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Főleg, hogy egy 13 éves Auditól ez a futásteljesítmény vicces. Szerintem szorozd meg kettővel, hiába van szervizkönyv. :)

Szervizkönyvet bármely szerelő (márkaszervizt talán kivéve) csinál neked kérésre 20-30.000 Ft-ért.

2013. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

[link]

Vélemény?:)

2013. okt. 3. 23:22
 16/17 anonim ***** válasza:

Figyelj...


Ez a futásteljesítmény is óriási kamu. Simán szorozható 3-al. Audiról van szó, tehát valószínűleg nem 7-8.000 km-t mentek vele évente. És ha van benne 2-300.000 km, akkor az automata váltót is nagyon-nagyon át kéne nézetni.

2013. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha csak tényleg A-ból B-be kel az autó nem pedig hencegni az emblémával,éés fontos aszervízelés költségének az összege,ennyi pénzért én nem csak a német és japán autók között nézelődnék,hanem pl a koreai stb más gyártmányú autók között is pl Tökéletesen alkalmasak még ezek is, hogy elvigyenek A ból B-be

pl ezekhez mit szólnál kérdező?

CHEVROLET LACETTI

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Viszont ebből még fiatal dízelet is vehetsz

[link]

[link]


HYUNDAI ACCENT

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintem ezek valamelyikével is jobban járnál mint egy leharcolt automata váltós audi A3-massal.De ha neked embléma kell nyugodtan vegyél emblémát.

2013. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!