Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Help :D

Milyen autót vegyek? Help :D

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok szeretnék egy kocsit ami fiatalos kicsit lendületes motorikusan megbízható és ésszerű keretek közötti ráfordítással még fiatalosabbá varázsolható. tetszenek a bmw-k audik seat-ok és az opel. bmw ből teljesen tanácstalan vagyok mert ismereteim szerint sokat esznek de ti hátha tudtok egy jó autót mondani ami tetszik annyira h elviselem a km kénti 8-8.5litert is :D seátokból a cordoba jön be leginkább ibizából az újabb fajta de linkeket is szívesen fogadnék ! Opelekből kinéztem az f-es astrákat néha látok g-s astrát 400 alatt illetve a vectra b-seket! de más márkából is szívesen fogadok ötleteket és kisebb leírásokat vagy valami nyomot amin elindulhatnék!

2013. szept. 30. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első körben add meg mennyi az autóra fordítható keret ( mert a szövegben látottakból csak tippelhetünk ).


Másodjára, biztos az a kmenkénti 8 liter? Esetleg 6 tengelyes dízelmozdonyt szeretnél? :P

2013. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocs ment mellette a film és nem figyeltem ide egészen :D hát 400 at szánok átírással mindennel együtt de ha olyan h megéri mert tetszik és fogyasztása is olyan jó akkor elmennék 450 ig is de feljebb nem biztos!legyen a kályha 350 és max kivételes esetekben 450 ig. am 100km alatt értettem a 8litert :P :D
2013. szept. 30. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Honda Accord 2.0i 93tól felfelé 8-9 literrel eljárnak
2013. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia esetleg egy Toyota carinához mit szólnál 1.6 benzines motoral ezek városban eszik meg azt a 8-8.5 litert amit írtál viszont országúton 6 liter körüli fogyasztás is kihozható belőlük. Viszont ha ezt a 8-8.5 literes fogyasztást vegyesre vagy országútira értetted akkor még a 2.0 benzines is bevállalható belőle.Bár azt nem írtad hogy hova gondoltad a fogyasztást vagyis városba pályára vagy országútra.


tessék az 1.6 benzinesről egy kis infó fogyasztás stb

[link]

[link]

és a 2.0 benzines fogyasztása

[link]


Tessék egy pár carina

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
BOcsi mielőtt kommentáltál még az előtt kezdtem írni az előző komentemet.Szóval néhány kérdés amit kiírtam az előző komentembe ne vedd figyelembe bocsi! :)
2013. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
külterületen lakom főút vezet városba ebből 6-8km főút nem szoktam lőni neki csak tatásan 70-80km\h. nagyon ritkán van h sietek akkor 90 még ritkábban 100! városban kb 1 nap a befele vezető és a kivezető út összesen olyan 8km. ez az alap amivel számolni lehet. számoltam most mert nagy vágyal egy 316 compact bmw 1.6 benzin. 8.5 literes fogyasztást írnak, ezzel nekem ráhagyva km rre meg 9 literrel számolva bő 21 ezer! de ugyan ez egy 6 literes fogyasztású kocsival csak 14.500 körül jön ki. persze ez nem mind1 nekem de hajlok rá mert mégis márka minőség jókat olvasok róla és hát ha már veszek legyen olyan amibe szeretek bele ülni és mondjuk úgy nyugodtabban fizetem ki azt az összeget amit! tehát szüleimmel élek nekem lényegében enni inni sz.rni dolgozni kell :D nem nagyon járok el sehova dolgozom amikor tudok meg kedvem van tehát úgy érzem fent bírnám tartani. csak elhatározás kell h nem egy 6-6.5 literes opelt vegyek ami készen van tuningolva meg tetszik pl. hanem egy gyári kinézetű bmw-t :D
2013. szept. 30. 19:21
 7/11 A kérdező kommentje:
ez a toyota nem is tudom de nekem kicsit nagy és az évjáratához képest nekem drágának tűnik és nem látok benne annyit mint egy opelba vagy egy ventoba. vagyis annyival többet h nem rohadnak annyira de na :D
2013. szept. 30. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Dodge Charger SRT8
2013. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Opellel kezdeném. Elsőkerékhajtású, ami nagy tapasztalatok hiányában a legbiztonságosabb megoldás. A BMW-t kezdőknek soha nem ajánlanám, a hírekben az utóbbi hónapok tele vannak karambolozó, kicsúszó BMW-kel, amik nem mentek feltétlenül szabálytalanul, csak talán nem az útviszonyoknak megfelelően vezettek. Ha nem tudod kezelni a hátsó kerékhajtást és egy erősebb autót, akkor vége az autódnak, rosszabb esetben neked is. 400 alatt nem is kapsz épp BMW-t.

Opelből inkább a G sorozat lenne nagyon jó, pofás autó, de az sincs 400-ért ahogy meg is állapítottad. Az ecotec motorja rossz híre ellenére tartós darab, az 1.6-os elég nyomatékos, a futóműve meg elég jól bírja a rosszabb utakat is. Rozsdásodásra is kevésbé hajlamosabb, mint az F.

Seatokkal nincs nagy tapasztalatom, de nem rossz választás . Még gyűjtögetni kellene vagy 200-at, akkor már jobban lehet válogatni.

2013. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy 9-10 éves 1.6-os Clio-t :) Na az dinamikus, és 7 literből eljár városban is.


Motorikusan nagyon rendben van, de minden, ami elektronika, elromolhat benne.:) De persze ez nem törvényszerű. Ha sikerül egy elektronikai problémától mentes verziót kifognod, akkor nagyon jó kis kocsit kapsz.


1.4-es 98LE-s Clio-m volt, nagyon ment, de én sajna nem fogtam ki jó példányt. :D A volt melóhelyemen viszont céges Clio-k voltak, benzinesek, és hibátlanok voltak.


Jó...persze...igazából az Opel ésszerűbb választás, csak a "lendületes-fiatalos" rész tökéletesen illik a kis Clio-ra.

2013. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!