Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Help :D

Milyen autót vegyek? Help :D

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok szeretnék egy kocsit ami fiatalos kicsit lendületes motorikusan megbízható és ésszerű keretek közötti ráfordítással még fiatalosabbá varázsolható. tetszenek a bmw-k audik seat-ok és az opel. bmw ből teljesen tanácstalan vagyok mert ismereteim szerint sokat esznek de ti hátha tudtok egy jó autót mondani ami tetszik annyira h elviselem a km kénti 8-8.5litert is :D seátokból a cordoba jön be leginkább ibizából az újabb fajta de linkeket is szívesen fogadnék ! Opelekből kinéztem az f-es astrákat néha látok g-s astrát 400 alatt illetve a vectra b-seket! de más márkából is szívesen fogadok ötleteket és kisebb leírásokat vagy valami nyomot amin elindulhatnék!

2013. szept. 30. 18:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
az igazat megvallva 17 éves korom óta pár száz ezer km-t levezettem belföldön külföldön! spanyol magyar utat megtettük párszor meg spanyolba is sokat mentünk. ott 2.0es dízel peugeot 307sw-nk volt annál jobb autót nem vezettem! de mind1 hátsókerék meghajtásos autók terén szűz vagyok nem vezettem de én mindig biztonságosan vezetek és ezt minden különösebb probléma nélkül merem ki jelenteni :D opelunk volt f astra az tetszik bennók h lehet szépítgetni egy szép példány még ma is mutatós! g-s astrákkal is barátkoznék van is a családban de ugyan annyira barátkoznék a b-s vectrákkal is mert szerintem nagyon hasonlít a g astrára lehet azért is tetszik... mind1 az a str8 az nem nekem való :D csak az utána fizetendő adó elvinné a fizum xĐĐ
2013. okt. 2. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!