Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a lehető legolcsóbb új...

Melyik a lehető legolcsóbb új autó, ami a következőket tudja?

Figyelt kérdés

4 vagy 5 ajtós

klímás

automata váltós

van benne tempomat

4 elektromos ablak

fogyasztása városban 10 liter alatti

normális mérete van (Opel Astra vagy nagyobb)


W210-es Merci helyett lenne, ami ezeket mind tudja. Esetleg ti mire cserélnétek le egy ilyen verdát? (E290TD)


2013. szept. 30. 22:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
majd átgondolom, de nem sietem el. szerintem a városi 10 literes vagy alatti fogyasztás nem olyan nagy elvárás, az én verdám sem lépi túl pedig elég nagy autó, ráadásul a kombi verzió és van benne kilométer rendesen. A klíma és az automata váltó többletfogyasztása nálam nem szempont, mert alapnak tekintem, biztos hogy nem választok azért kézi váltósat, meg klíma nélkülit, mert kevesebbet eszik. Nem csinálok úgy, mint egy-két ismerősöm, aki visszagurul a dombról, mert 5-ösbe megy fel 40-el, vagy inkább megdöglik, nem kapcsolja be a klímát, mert többet eszik egy literrel a Suzuki. Lehet hogy én amerikai mércével mérek (klíma, automata, tempomat alap + 4,2 méter alatt nem autó az autó), de szerintem a 10 literes városi fogyasztás az pont jó. Annál több azért sok egy kicsit, de ha 5 literből akarnék járkálni, nem ilyen autók érdekelnének. Egy modern, új autó, ami ráadásul még kisebb és könnyebb is lehet mint a 15 éves w210, nem elégszik meg 10 literrel, az azért elég gáz.
2013. okt. 1. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!