Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért dudálunk feleslegesen?

Miért dudálunk feleslegesen?

Figyelt kérdés

Sose értettem miért jó, ha dudálunk, amikor dudálás nélkül is kikerülhetjük a veszélyt.

Rengeteg felesleges dudálást tapasztalok, mikor fékezéssel simán kikerülhetjük a veszélyt, de még dudálunk is. Nem értem miért van ez......


2013. szept. 14. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam dudálni meg villogni ha valaki sávot vált, vagy bekanyarodik előttem egy mellék utcába, ÉS NEM ISMERI AZ INDEXET, az kikészít... megy előttem, gondol egyet és belesatuz, aztán tol egy balost... minden előjel nélkül, nyilván tükörbe se néz, ha ilyenkor előzésbe kezdtem volna most nem itt ülnék hanem a sitten mert tuti agyonvertem volna a vadbarmot, hogy a frissen fényezett autómat összetörte.
2013. szept. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán szoktam dudálni. Mert egyre több vérbeli sofőr van aki azt hiszi hogy ő az isten és akkor mindent szabad. Pl tegnap is dudáltam egy vadbarom suzukisra mert megpróbált megelőzni 3 kocsit egy olyan sávban aminek a vége kanyarodósávvá válik. Így azok pirosat kapnak a lámpánál, na ez neki nem jött össze ezért lefékezett és bevágott elém úgy hogy majdnem eltoltam. Mondanom sem kell hogy 5-en ültek az autóba és aszfaltig volt pakolva az autó...
2013. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ,kint voltam balkánon ott nem villognak ha rendőr van az úton hanem dudálnak egymásnak ami tök jó és ott többen jeleznek ha kint vannak a zsandárok,nem úgy mint itthon.

És szerintem azok dudálnak akiknek kicsi a farkuk! :)

2013. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mellékesen és csak haveroknak szoktam dudálni az út szélén ha nem vesznek észre vagy ha látom hogy jön mögöttem a távolból a mentő és elöttem nem húzódnak le.
2013. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára tegnapelőtt dudáltam X év után először egy szakaszon ahol senki sem volt a közelemben :) Mondom csak megnézem már működik-e még :)
2013. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!