Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jön meg utrogestan kup...

Miért jön meg utrogestan kup és Rutascorbint mellett is a vérzésem? Ezek szerint teljesen feleslegesen használom?

Figyelt kérdés
Ezeket használom,és ugyanúgy a 18.napon elkezdek vérezni.....Miért???
2013. szept. 14. 05:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért nem adnak fogamzásgátlót én úgy tudom a ciklus hosszát azzal lehet befolyásolni. Voltál hormon vizsgálaton, hogy mi okozza a rövid ciklusodat? Vagy csak a nőgyógyász a hasára ütött,hogy ez kell. A rutascorbin nagy részben csak C-vitamin, igazából nem sok mindenre jó, erősíti egy picit az erek falát, de ez arra elég, hogy pl. kevesebbet vérezzen az orrod. De nem arra, hogy a mensid késöbb jöjjön meg, valamint segít a vasnak beoldódni. Utrogestan progreszteron az viszonylag segíthetne ha ez lenne a probléma. Én kikérném másik orvos véleményét is, másik nőgyógyász, elmennék hormon vizsgálatra is.
2013. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az utrogestan progeszteronpótlásra jó, amikor valakinek pr hiánya van, és babát vár, vagy babát szeretne.

Ettől nem fog később megjönni, nekem mindig időben jött meg mellette.

2013. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha mégis előbb jön meg, mint kellene, akkor más a probléma, és igen, hormonvizsgálat kell

(előző voltam)

2013. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát sárgatest elégtelenségben szenvedek,mert a 16.naptól mindig barna folyásom van amíg meg nem jön sajnos...És arra kaptam, hogyha állapotos maradnék, akkor a baba meg maradjon...24 nappal a ciklusaim is...az se túl jó....És most a hőm pedig 14.napja fent van 37-37,1....elég biztató volt számomra...erre ma reggel megint elkezdtem végezgetni...most meg barna folyásom van...már kiborultam teljesen hogy nem jön össze a baba....évek óta próbálkozunk és csak ezt találták....ennyi baj van csak
2013. szept. 14. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltál hormon vizsgálaton? Nem csak olyanon amire nyőgyogyász be utal ha nem rendes ezzel foglalkozó hormon szakorvosnál? (akár hogy töröm a fejem nem jut eszembe a neve) De érted mire gondolok. A 24 napos ciklus azért annyira nem vészes mint a 18 napos ciklus. Én azt hittem 18 napos ciklusod van, tehát kb. 2 hetente mensizel. A 24 napos ciklus még éppen benne van a normális ciklus hosszokban. Ki kérted több nőgyógyász véleményét is? Biztos vagyok benne, hogy már sok sok mindent megpróbáltál, csak hát ha még ezek nem jutottak eszedbe. Az a baj, ha te nem jársz utána nem kergeted a dokikat más nem fog helyetted menni hozzájuk. Van, hogy 4-5 dokit is fel kell keresni mire valamelyiknek eszébe jut mi lehet a baj. Én így jártam egy 4 évig tartó gombás fertőzéssel. Szinte havonta mentem dokihoz, és erősebbnél erősebb gyógyszereket kaptam, és az áruk is borsos volt, de babát akartunk, de amíg havonta jelentkeztek a gombás tüneteim addig nem akartam teherbe esni. Na elmentem a mostani dokimhoz, tudod mit mondott??! Magának nincs is gombás fertőzése, ez hormonális okok miatti viszketés teljesen normális, de írok magának egy krémet (kb. 1200Ft volt és vagy 6 hónapra elég) és láss csodát elmúlt a tünetem. Hát ennyit erről. Jaaa és ez a doki volt az első aki vérből és hüvelykenetből is megnézte, hogy valóban ha van valami gombám/fertőzésem stb. akkor az micsoda, a többi csak megnézett és írta a receptet. Ki tartást!
2013. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha évek óta próbálkoztok a párodat/férjedet is küld el vizsgálatra lehet nem is nálad van a probléma ha nem nála. Vagy a te "apró" problémád és az ő "apró" problémája pont akkora "nagy" probléma, hogy mind a kettőtöket kellene kezelni a sikerét.
2013. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Most néztem egy endokrinológus szakorvost, és hétfőn felhívom, hátha többre jutok...párom teljesen rendben, Ő ki lett vizsgálva....vmi bibi bennem lesz...és most már ÉN is eljutottam oda, hogy ha 3 orvos nem segített, hátha a 4. tud ...ki tudja...meg próbálom.
2013. szept. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!