Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,belvárosban élek,2 éve van jogosítványom.Olyan kocsit szeretnék ami nem megy hamar tönkre,strapa bíró de nem kerül 10 milliókba.Maximum 4-5 millió forintot szeretnék rászánni.
2013. aug. 13. 23:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,és nem szeretnék használtat!
2013. aug. 13. 23:46
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Akkor neked egy új piros autó tökéletes! Maximum 4-5 millió forintba kerül és bírja a strapát.
2013. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
20 éve vezetek, de ennyit egy autómra sem költenék. A tönkremenés elsősorban a használat módjától és a rendszeres szervíztől függ. Szerintem vegyél 1.5 milka körül egy kisméretű alacsony fogyasztású használt benzinest, és még marad pénzed fennttartani is.
2013. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hat ha ennyi penzbol mindenkeppen ujat szeretnel akkor elegge leszukited a sajat lehetosegeidet, ha tenyleg egy olcson fenntarthato, strapabiro autot szeretnel. En ennyi penzbol ha mindenkeppen ujat kellene valasztanom akkor vagy egy uj VW Golf-ot ( [link] ) vagy pedig egy Honda Civic-et vennek ( [link] ), csak veletlen hogy mindkettobol feher szinut talaltam:) Mindketto nagyon jo auto, a nemet es japan autoipar ikonjai. A Golf az idei ev autoja is, teny hogy 5 misibol csak a fapadosat kapod.


Ha viszont hajlando lennel valami jo allapotu hasznaltat venni akkor akar ilyeneket is hajthatnal:

[link]

[link]

[link]


Nem tudom mondjuk milyen autok tetszenek Neked, ha megmondod akkor probalok ajanlani meg valamit, meg azt is nyilvan Te tudod hogy ott ahol laksz hogy lehet parkolni meg milyen meretu auto a praktikus.

2013. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért semmiképp se vegyél autót. A Bp-i használat 3-szorosan megterheli az autó minden részét, nagy a lopás és a koccanásveszély a fővárosban. Irgalmatlan nagy lesz a biztosításod rá, és a karbantartási költséged is piszkosul sok lesz. Ha csak a városban használod, akkor egy kis köbcentis japán autót ajánlok, leginkább Toyota Yaris vagy Honda Jazz, esetleg Nissan Micra, bár annak elég érdekes a formája, nem mindenkinek tetszik. Ha messzebbre is elmerészkedsz, esetleg autópályára is tévedsz néha, akkor lehet nagyobb motorú autó is, ajánlatom a Mazda 3, ez még csinos autó, lányoknak is szokott tetszeni. Amiket felsoroltam, 1-2 millió körül vannak, néhány évesek.
2013. aug. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és nyugodtan vegyél használtat, azoknak a hibáit már kijavították, míg az új autóval az elején sokat kell szervízbe járnod...gondolom nem szeretnéd.
2013. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Használtat vegyél.Gondolj bele neked egy kis autóra van szükséged (ahogy előttem is írták) és arra 4-5 millió???


1,5-2-ből már veszel egy jó, nagy autót.akkor kicsit?1-1,5-ből vegyél egy Golf 4-et vagy II. Yarist.D lehet más német japán is.

2013. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már megint egy 20 éves fiatal csaj,több milliós BMW-kel,Mercikkel,elegem van már ebből,hogy nem tudnak vezetni abból meg főleg.
2013. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bajer ***** válasza:
Használt suzuki samurai 1.3-as benzinmotorral. Amilyenek A városi utak, oda a legstrapabíróbb egy terepjáró. A fekvőrendőrökön meg úgy megy át mint a golyó.
2013. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!