Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen női autót vegyek 2...

Milyen női autót vegyek 2 millióért?

Figyelt kérdés

Eddig egyetemre jártam és nem volt rá szükségem, de most lediplomáztam és már szükségem van rá.

Megbízható legyen

Lehetőleg ne legyen használt, de ha az is nem akkora baj

2000-2013 évjárat

Klíma, elektromos ablak


2013. júl. 28. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

milyen az a női autó? van benne sminktükör meg automata parkolósegéd?

olyat vegyél ami tetszik.

nem használtat meg nem kapsz 2-ért. de nem is lenne érdemes ilyen low budget autót venni. vegyél Swiftet. Olcsó fenntartani, egyszerű, nem túl nagy autó.

2013. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Női autó???
2013. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szántóvető ***** válasza:
ilyet: [link]
2013. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nissan Micra, Volkswagen Beetle/Golf/Polo, Fiat 500, Ford Fiesta, Renault Twingo stb...
2013. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dacia kapsz már újonnan is 2 milla környékén.

DACIA SANDERO

[link]

[link]


Dacia Logen

[link]

[link]

2013. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mire kell az autó, városon belül, vagy hosszabb utakra is?

Szerintem ne költsd el mind a 2 milliót, vegyél egy 2005-től gyártott Swiftet, 1,2 millióért már elég jól felszerelt példányt kapsz kevés kilóméterrel, megbízható, keveset fogyasztó autók, nem sok gondod lesz vele.

Ha nem tetszik, ott a csajos D Corsa, arra figyelj, hogy inkább az 1.4-est vedd, kicsit drágább mint a Swift, de csomagtartója sokkal nagyobb, ezekkel sincs sok gond.

2013. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem:


[link]


Új, olcsó, jó, kétmilla alatt (bár én a 2.240.000-t venném, abba benne van ami kell).


Szép mosoly az eladónak és ez-az még belekerül ennyiért ;)

2013. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem női, de nagyopn jó, olcsó.

Kia Ceed.

2013. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen az a női autó?

Menstruál?

Sminkelni kell?

Ez (már bocsánat), de ugyanolyan bugyuta kérdés, mint pár héttel ezelőtt valakitől, aki ugyanezt kérdezte, de "férfi" autót keresett.

Ha magad akarod lejáratni, akkor írhattad volna, hogy kicsi autó kell, vagy ahogy valamelyik para...t írta feljebb, hogy magától beparkol, de ne csodálkozzanak a nők, ha lenézik őket, meg az a sztereotípia hogy nem tudnak vezetni, ha már ők is úgy állnak hozzá, tehát adják a lovat a férfiak alá.

Itt most konkrétan nem rólad van szó, csak részben.

Tehát amit eddig tudunk:

Egy olyan autó kell, ami 2000-2013 közötti, és kell klíma meg elektromos ablak. (ezek egy 15 éves kocsiban is lehetnek, úgyhogy ez már természetes szinte)

De ez még tág fogalom, mert 100-at fel tudnék sorolni ezekkel a paraméterekkel.

2013. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!