Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió ft-ból milyen dízel...

1 millió ft-ból milyen dízel autót vegyek? Fontos a csendes utastér és remek futómű!

Figyelt kérdés

Ültem már 8 éves opelben, aminek olyan hangos volt a futóműve és a felfüggesztése, hogy zavart!

Ültem 12 éves 4-es golfban, ami iszonyat halk volt és érezni lehetett a minőséget!

Szóval, könnyen járt a biztonsági öv ki-visszahúzója, halkan csukódott az ajtó, úgy egyben volt rajta minden!


Egy olyan dízel autót szeretnék, ami 8 liternél nem fogyaszt többet, klímás és jó érzés bele ülni és vezetni!


Mit ajánlanátok?


Suzuki, opel, peugeot, alfa, ezekhez már volt szerencsém és minddel volt baj és mind hangosan jár, kopog!

Ha belementem egy kisebb gödörbe, koppant vagy ütött a futómű, a golf csak úgy átsuhant ugyan ott...


Tippek a golfon kívül?


2013. júl. 28. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

VW Passat 1.9 TDI. 6 litert eszik, szuper a futóműve, és egy massziv dög, a jó értelemben. Érződik benne a minőség is, majdnem olyan bunkeres érzetet kelt. És ami nem elhanyagolandó: alkatrész hegyekben van hozzá.

A másik Audi A4 1.9 TDI, nagyjából ugyanaz az autó, minden illik rá, ami a Passatra, csak ez még minőségibb, még masszivabb, és a futóműve sokkal jobb. Csak kisebb egy kicsit, mint a Passat, ez érződik belül is.

DE: ezeknek a tipusoknak a legfiatalabb példánya is már 12 éves, bár szerintem ez nem probléma.

2013. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igy van, b5 vagy esetleg b5.5 passat. 8 (2x4)lengokaros,csendes futomu, nagyon eros,alacsony fogyasztasu dizelmotor
2013. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A leírás alapján neked egy jó BMW 320D ideális lenne, de ahhoz kéne még egy kis lóvé.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És a BMW-k közül melyiket lehet megvenni 1 millióból? :)
2013. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért Opel és Opel között is van ám különbség!

Az enyém szintén 8 éves. H Astra. IDS+-os elektronikusan vezérelt sport futóművel. Szerintem nem hangosabb mint egy átlag autó. A hangja egyébként szerintem nagyban a gumin múlik.

Annak idején pont a futómű volt az egyik szempont, ami miatt erre esett a választás. Iszonyat stabil. A kanyarokat is úgy veszi hogy csak pislogtam, mikor először vezettem. De ha ahhoz lenne kedvem az ESP gombnyomásra kikapcsolható.

Ráadásul dízel. Pályatempónál fogyaszt 6-6,5 litert, 90-100-nél 5 liter körül elvan. Városban is beéri 6-7 literrel.

Gyárilag félbőr ülésekkel szerelt. Szerintem sokkal kényelmesebb mint a sima szövet ülés, más a formája, jobb az oldaltartása is.

Persze ezek között is van nagyon sok alap felszereltségű, fapados. Azokban lehet hogy csalódnál.

2013. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, 1 millióig?! Ez elkerülte a figyelmemet nekem is. Általában az alap verziók mennek most ilyen 1,2 M-s alsó áron...
2013. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnos csak ennyit engedhetek meg magamnak :/

A4 is és b5 passat is tetszik nagyon!

Bmw is, de szerintem az sokkal szervízigényesebb az előbbiektől!


Köszönöm!


Egy golf 4 van olyan jó, mint egy a4 vagy passat?

Vagy azért számít, hogy sedán vagy ferdehátú?

2013. júl. 28. 20:11
 8/13 anonim ***** válasza:
a bmw pedig jó érdemes rászánni a kis pluszt. 4 hengeres létére sincs olyan traktorhangja, főleg utastérben. futóműve is jó. és 20d 150 ló. ha megfelelően át van nézve és kifogsz egy jót, nem is kell vagyonokat rákölteni.
2013. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volkswagen bora 1.9 TDI . A golf 4 báttya,rengeteg megeggyező alkatrésszel,tulajdonsággal.1 milláért már kifoghatsz belőle jót.
2013. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Habár mindenki német autókat ajánl, szerintem azért próbálj ki egy Focus-t is, lehetőleg a TDCi előtti 1.8Di motorral. A futóműve jó, a motor hangjára nem emlékszem, mert az enyém 2005-ben máshoz került, mára csak annyi maradt meg hogy imádtam vezetni és 5.5-tel elment 100 km-t, pedig szeretek gyorsabban menni a többi autósnál.
2013. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!