Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió ft-ból milyen dízel...

1 millió ft-ból milyen dízel autót vegyek? Fontos a csendes utastér és remek futómű!

Figyelt kérdés

Ültem már 8 éves opelben, aminek olyan hangos volt a futóműve és a felfüggesztése, hogy zavart!

Ültem 12 éves 4-es golfban, ami iszonyat halk volt és érezni lehetett a minőséget!

Szóval, könnyen járt a biztonsági öv ki-visszahúzója, halkan csukódott az ajtó, úgy egyben volt rajta minden!


Egy olyan dízel autót szeretnék, ami 8 liternél nem fogyaszt többet, klímás és jó érzés bele ülni és vezetni!


Mit ajánlanátok?


Suzuki, opel, peugeot, alfa, ezekhez már volt szerencsém és minddel volt baj és mind hangosan jár, kopog!

Ha belementem egy kisebb gödörbe, koppant vagy ütött a futómű, a golf csak úgy átsuhant ugyan ott...


Tippek a golfon kívül?


2013. júl. 28. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A BMW is nagyon jó, ez tény, de másfél milláért már sokkal több autó belefér a kritériumokba, és az Audiból meg a Passatból is újabbat, erősebbet lehet venni. A Bora meg a Golf 4 is csendes meg minőségi meg minden, de azért szerintem egy Passat mégjobb.

A Focus sem hülyeség, többször van alkalmam beülni ilyen Focusba, és mindig elcsodálkozom, hogy ez tulajdonképpen egy Astrával egyenrangú autó, de olyan massziv belülről, mint egy Audi A6, nem tudom hogy csinálták, és még a hely is hatalmas benne. Érdekes autó, megéri megnézni ezt is.

De 1 millába belefér szép állapotú Volvo S40/V40 is, az is massziv autó, igényes kidolgozással és futóművel, bár sokan azt mondják, hogy sz*r a motorja, de a haveromnak volt 330.000 km-el egy ilyen, és úgy ment, mint a golyó, semmi baja nem volt, pedig gyilkolta rendesen.

2013. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a toyota avensesre savazok városban sem fogyaszt többet 8 liternél

[link]

itt vannak a fogyasztási adatok

[link]

2013. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Neked a legjobb választás egy VW/Audi/Skoda 1.9 TDI Ez a ma is létező egyik legjobb dízelmotor.
2013. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!