Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik olyankor ha...

Mi történik olyankor ha megveszem az autót de nem iratom át? Kifejtés lent

Figyelt kérdés

Van egy autó X összegért, de én sokallom, lehúzásnak tartom a 100 ezres átírást.

Mi van ha írunk egy adásvételit, hogy az én tulajdonom a gépkocsi, de nem irtom át.

Sosem derül ki, ha nincs szabálysértési bírságom.

Németországban 70 euró körül van egy átírás az még beleférne.

Na meg ezálltal teljesítménydót sem kell fizetnem.



#papír #átíratás #seftelés #nem iratom át #seftelés átírással
2013. aug. 12. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

100e-ért világi? CSajok meg fullos verda?


Hol élsz te apukám, afrikában? :D


Egy közepes r*banc egy hosszúhétvégére nem megy veled el 100 rongyért, egy rendes autóra pedig 4 gumit nem kapsz ennyiért az "akciósból" sem, nem, hogy felnistül.


Ha lusta vagy bemenni akkor meg majd fizetsz büntetést. És hidd el, fogsz, mert ilyen csóró p**aszt mentalitással fél év után sírva jössz haza Londonból, mikor rájöttél, hogy ott sincs kolbászból a kerítés.

2013. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem teljesen azért mert nem lenne rá pénzem ez inkább elvi kérdés másra is tudom azt költeni majd megkeresem az állam személyesen ha akar valamit
2013. aug. 12. 21:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Hat akkor Te egy vagany csavo vagy
2013. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

És akkor adót sem fizetsz, mert azt is tudnád másra költeni?


Ha 100.000 Ft az átírás, akkor az egy elég új és elég nagy teljesítményű autó lehet, ami nem két fillér. Ha az autó árát ki tudod fizetni, akkor legyen erre is pénzed! Ez ezzel jár.


Az átírás elmulasztása pedig nem járható út. A többiek pontosan leírták, hogy miért. Így csak még többet fizethetsz majd még több utánajárással. Ha pedig nem fizetsz, vagy lefoglalják a vagyonodból vagy leültetnek. Az jobb? Te tudod...

2013. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mikor faterom meghalt, megörököltem a házát. Még tanultam, nem volt keresetem. Ennek ellenére állambácsi fél milliót követelt rajtam illetékként záros határidőn belül. Az nem érdekelt senkit, hogy a nulla bevételemből honnan szedem össze, akkor is fizessek.

És választási lehetőségem sem volt. Neked igen. Ha nem tetszenek a feltételek, nem kötelező autót venni.

2013. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
38%

Bírom az ilyen embereket. Csak jogaik vannak, de semmit nem tesznek le az asztalra.

A tűzoltó nyissa rá az átíratlan fullos verdája ajtaját erővágóval...

2013. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Syrakusa ***** válasza:

Nem iratod át meg s z o p o d.....

Amint már írták is: Jól megvágnak,rendszámot szépen leadod + még köteleznek az átírásra is.......,majd mikor ez megtörtént vissza kapod a rendszámod.....

Tapasztalat!Sajna estem bele ebbe a hibába Én is.....

2013. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!