Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 13 évesen 125 köbcentis motor?

13 évesen 125 köbcentis motor?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. van egy motorom most is, de az csak 49 köbcenti, és nekem valami erősebb kéne. kinéztem egy jó kis épített motort, ETZ és simson alkatrészekből van (kipuf. simson, minden más etz) és valami cafe racerré van alakítva. én földúton száguldozásra használnám, max. 60km/h-val. a 125 köbcenti nem túl erős nekem? 50-55 kiló vagyok, amit kinéztem motor olyan 60-75 kilós lehet (nem sima etz váz, hanem más)


röviden:


125 köbcentis motor nekem nem nagy? mert száguldozni szeretnék csak vele


2013. aug. 6. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó lesz neked, csak a magasságod legyen meg hozzá, de az gondolom megvan.
2013. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

167 magas vagyok... az elég?


amúgy itt a hírdetés, már beszéltem az emberrel, szerda-csütörtök szól hogy mehetek a motorért apámmal:D

2013. aug. 6. 20:36
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]



lemaradt

2013. aug. 6. 20:36
 4/14 dzsola ***** válasza:
46%
komolyan néz ki ez a motor, szerintem nyugotan ved meg
2013. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Földúton az az ülés omlettet fog csinálni a tojásaidból.

Na meg ez Trophyból van átalakítva, azzal az Earles villával én még aszfalton is nagyon vigyáznék, nemhogy gidres-gödrös terepen.


Szerintem a magasságod meg a súlyod elég lehet egy 125-öshöz, de földútra ez nem egy ideális választás.

2013. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ahogy Agent K írja ez trophy alapra van építve


Van még egy gond a hirdetéssel, méghozzá az hogy NEM AKTÍV (tehát valszeg már el lett adva vagy...)

2013. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

az ülést én is néztem, gondoltam arra hogy valami szivacsos cuccot rárakok... :D


nem olyan tipikus földút, hanem egy ilyen kemény földes útrész


nem tudom, amin ültem legnagyobb (nehezebb) motor az egy simson volt

2013. aug. 6. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tűnik valami jónak. 2T motor lelke a kipufogó, arra meg kíváncsi lennék hogy egy 50-es gépre tervezett kipufogóval hogy megy egy 125-ös gép.

Meg amit már előttem is írtak, ennek az egésznek a szerkezete sima útra való.


Ráadásul ha esetleg rendőrrel találkozol földúton akkor nem járnál jól egy ilyen géppel.

2013. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem utolsó sorban egy 50-es enduró is képes 60-al repeszteni földúton. Bár tény, hogy egy 125-ös ETZ-nek könnyebb...Csak ez nem az.:)
2013. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De mennyi az ára?

Inkább néznék egy leharcoltabb Derbi Senda 50-est, esetleg Yamaha DT-t. Azok 100szor nagyobb élvezetet adnak terepen, és egy év múlva ha meglesz a jogsid, mehetsz vele közúton is.

2013. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!