Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 50 köbcentis robogóval...

Szali1 kérdése:

Egy 50 köbcentis robogóval mekkora távot lehet megtenni anélkül, hogy motorikusan károsodna? (60km? )

Figyelt kérdés
Tudom hogy a robogó nem túramotor :) de érdekelne, hogy mekkora útra lehet vele elindulni úgy, hogy nem hajtom végig nyélgázon? Mondjuk olyan 60 km oda, és aznap vissza? Vagy az segít, ha beiktatok pihenőket? Van valakinek erről tapasztalata?

2013. júl. 21. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

akár 300 kilómétert is mehetsz vele egy nap,

és nem ló,nem kell pihentetni,illetve előbb kell neked pihenni ,leszállni,sétálni egy kicsit,minthogy a moci kifáradna,az bírja,

2013. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ilyen nagy hőségben mindenképp iktass be 40-50 km-enként pihenőket, a (kényszer)léghűtéses motorokat rendesen hazavághatja ha nincs megfelelő hűtés. És nyáron ugyebár a lovak is izzadnak... Ha nem akarod, hogy a dugó beálljon, javasolt egy kupaknyi olaj a benzintartályba annak ellenére, hogy különolajozásos a motor (ha így van).

Én max 60 km -t tettem eddig meg vele (akkor pihentem egyszer közben), és semmi rendellenesség nem lett tapasztalható rajta. Pedig én húztam neki rendesen.

bben

2013. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!