Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mai kor követelményeinek...

Mai kor követelményeinek megfelel ég egy közel 30 éves 1200-as Zsiguli?

Figyelt kérdés

Nekem nincsenek nagy igényeim. Szervó, klíma, elektromos sz@rok nem kellenek csak menjen.

Mondjuk csak gázos jöhetne szóba :D


Szerintetek?



2013. júl. 23. 23:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező!


A válaszolók 80%-a, csak unalomból írkál, és még a közelében sem volt soha egy Zsigulinak sem!!

LÁSD pl. azt a kétszer is hozzászóló főokost, aki KORMÁNYVÁLTÓSnak írta, és így mond "hozzáértő" véleményt.


Mindössze két dolgot kell nézni:

1. Neked megfelel-e?

2. Mennyi az éves fenntartási költsége.


A Zsiguli 10 literes fogyasztásával is olcsóbban jössz ki, mint bármelyik modern prémium kategóriás ipari hulladékkal.

Egy ilyen modern fullos autó szervízelésére, minden évben rákölti a tulaj több Zsiguli árát is csak, hogy üzemeljen.

...és akkor még nem romlott el semmi!


(Pontosan tudom, mert nekem is van egy ilyen új, rendkívül dizájnos, ipari hulladékom.)

2013. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
62%

...és, hogy még egy kicsit borzoljam a kedélyeket,

van egy 20 éves Mercim is.

16 éve van nálam, és még SOHA SEMMI NEM ROMLOTT EL BENNE!


Valamelyik nap megnéztük kiváncsiságból, és még mindenütt az EREDETI GYÁRI ÉGŐK vannak benne!!!


Az is igaz, hogy nincsen benne klíma, és nem is gyorsul úgy mint egy mostani autó,

de így is mindig beérem a fákra felkenődött Suzukisokat...

2013. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
48%
Az előzővel teljesen egyetértek. Nekem is van egy pár éves Opelom. Még csak nem is valami fullos prémium márka, csak egy Opel. Egy év alatt többet költöttem rá, mint a Ladára 35 év alatt. Az izzók közül nekem is sok még CCCP-s a Ladában. :)
2013. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
48%

Ha szeretsz szerelgetni semmi baj nincs vele, amúgy tán ezek az 1.200 voltak a legmegbízhatóbbak a ladák közűl mert ez még az olasz múltjára épülnek.A kockákra volt jellemzőbb az állandó meghibásodás újkorától kezdve.na és persze a tankolás 9 litert alaphangon megeszi 80-90 km/h-nál gázból még többet.Városi fogyasztást nem érdemes nézni!

De ha neked ez kell vegyél nyugodtan nem drága autók így ha nem is fog bejönni nagyot nem buksz vele!

" utol érem a fára kenődött szuzukisokat"Büszke lehetsz rá! Én meg nem egy fára kenődött ladát,opelt,toyotátVw is láttam már ,mi van akkor semmi,inkább sajnáltam őket mint,hogy örültem volna neki hogy fára kenődtek!Miért kell mindenhol felhozni a suzukisokat és gucsmolni őket!

2013. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik hozzászólásomban láttad, hogy én fikáznám a Suzukisokat. Jó kis kocsi meg minden ezt tudom én is csak én bírom az idősebb kocsikat és zavaró, hogy 5 perc alatt 15db-ot látok kb :)
2013. nov. 9. 13:06
 46/46 anonim ***** válasza:
88%
Ne is hallgass rájuk, szerintem sok jó dolog van a Zsiguliban! Egyébként meglehet szokni. Szerintem is (szervó, klíma, elektromos sz@rok) nem szükségesek.
2014. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!