Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mai kor követelményeinek...

Mai kor követelményeinek megfelel ég egy közel 30 éves 1200-as Zsiguli?

Figyelt kérdés

Nekem nincsenek nagy igényeim. Szervó, klíma, elektromos sz@rok nem kellenek csak menjen.

Mondjuk csak gázos jöhetne szóba :D


Szerintetek?



2013. júl. 23. 23:47
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=lZANRVzTKz0



Találtam egy kis vicces tesztet is :) Érdekes.

2013. júl. 23. 23:48
 2/46 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak az kell, hogy menjen, akkor megfelel. Bár egy 30 éves kocsinál bármikor előfordulhat, hogy nem akar menni.
2013. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
26%
Ezen a héten pl. baromi durva hőség van. Meg fogsz dögleni klíma nélkül. Azokban a szarokban még fékrásegítés sincs meg semmi, totál életveszély, kilép eléd egy gyalogos a zebrán, nem veszed észre, abs sincs, álló kerekkel fogod szét trancsírozni a fejét. Szervonak pedig szintén elég nagy hasznát lehet venni.
2013. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
25%
Kb. minden héten a szerelőnél van, semmi rásegítés sincsen kormánynál sem, tehát álló helyzetbe egyáltalán nem is tudod kormányozni, 1 hónapba ha 1x tudsz vele menni a fogyasztása illetve a műszaki állapota miatt, minden 2. utad a szerelőhöz vezet, kormány váltós amit gondolom nem könnyű kezelni és ráadásul még szívató is van. Ha az kell, hogy menjen akkor jobban megéri egy Suzuki Swift.
2013. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%

Anyira szeretem mikor így beszélnek a régebbi autókról.

Hogy én bele nem ülnék, meg totál életveszély, első fának nekimész...

És általában mindig az idősebb korosztály mondja ezt.

Kérdem én: Régen jó volt?? 20 éve jó volt beleülni. Most már nem. Akkor nem voltatok életveszélyben?

Nem a kőkorszakban készültek ezek.

Francos fogyasztói társadalom, meg presztizsérték... Hányiger.

Kérdező: Ne a mai kor igényei alapján válssz autót, hanem a saját igényeid szerint. Ha neked megfelel, bátran vegyél egyet.

2013. júl. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
40%

5.!


Csak tudod haladni kell a korral! Senki sem használ már floppyt vagy szalagkábelt csak azért, mert az régen jó volt. Miért ragadjunk le a múltban, ha vannak újabb technológiák?

2013. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
38%

azt állíthatom, hogy a zsigulik akkor baromi jók voltak...volt is, nem egy..

de haladni kell a korral.lecseréltem egy fapados szwiftre, ami maga volt akkor a csoda. ma már? ajaj..


kell a klíma, szervo, ABS,fűthető kormány, ülés, stb...és egyre kevesebbet fogyasztanak... tíz évig nem kell gyertyát cserélni, sőt, addig nem kell semmit javítani...csak kopó alkatrész csere.


szóval ma már túlléptünk rajta, függetlenül attól, hogy a műszakin,ha jó a gép, akkor pik-pak átmegy...és nagyon jól szolgál.

2013. júl. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
26%
Nem igazán felel meg a mai követelményeknek. Nem vagyok swift párti, de akkor már inkább egy suzuki. Egyszerű magyarázatom erre hogy a zsiguli hiába gázos, de a városban simán benyeli a 12 lityót, és mivel zsiguliban gondolkodsz így gyanítom hogy neked sem mindegy hogy mennyiért kocsikázol. A swift üzemanyagból kb a felét eszi városban, ráadásul az lpg gáz ára is rohamosan zárkózik fel a benzinárhoz.
2013. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
73%
5: 20 éve feleennyi autó volt az utakon, mégis ötször ennyien haltak meg balesetekben. Ennyit arról, hogy régen megfelelt...
2013. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
61%

4-es elkezdi KORMÁNYVÁLTÓS. Na itt felnevettem. Ha nem értessz hozzá, akkor minek szólsz bele.


Egy zsiguli még ma is jó lehet. Én egyedül a fogyasztása miatt nem vennék. Egyedül ami hiányzik belőle, az a fékrásegítés. A későbbi Ladákban viszont már ez is volt és beépíthető az ezerkecskébe is. Ha ez az autó tetszik és tudsz szerelni akkor bátran vedd meg.

2013. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!