Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 coupe, Mercedes Clk...

Bmw e46 coupe, Mercedes Clk vagy Alfa Romeo Gt?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok és kb 3 millió Ft-om van az autó vételárára.

Évente 1 max 2 alkalommal mennék vele hosszabb távra,inkább 100km-en belül járnék vele.Benzineset szeretnék,de az alfából inkább mellőzném a v6-ot,mert az már sok a kasznihoz.(szerintem)


-Kicsi korom óta Bmw-t szeretnék és mindig is az e46 tetszett a legjobban.Megbízható és sok van belőlük.

-A merci azért tetszik nagyon,mert a hátsó ablakokat is le lehet engedni és hatalmas szabadságérzetet ad(ráadásul rohadt jól is néz ki)

-Az alfa nem a legmegbízhatóbb,ráadásul dízeles is,viszont nagyon beleszerettem az autó külsejébe.Talán nincs is ilyen áron ennél szebb autó.


Nem tudok dönteni,ezért kérem a Ti segítségetek!Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 20. 18:41
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az infót és,hogy segíteni szeretnél.Viszont nekem most is van autóm,tehát tudom,hogy egy autónál milyen költségek merülhetnek fel.Azzal is tisztában vagyok,hogy egy Subarut 50-60.000 km után fel kell újítani,nem szabad bele után gyártott alkatrészt venni stb...

Egyik haveromnak van egy és informált az árakról.


Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 2. 09:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!