Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 coupe, Mercedes Clk...

Bmw e46 coupe, Mercedes Clk vagy Alfa Romeo Gt?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok és kb 3 millió Ft-om van az autó vételárára.

Évente 1 max 2 alkalommal mennék vele hosszabb távra,inkább 100km-en belül járnék vele.Benzineset szeretnék,de az alfából inkább mellőzném a v6-ot,mert az már sok a kasznihoz.(szerintem)


-Kicsi korom óta Bmw-t szeretnék és mindig is az e46 tetszett a legjobban.Megbízható és sok van belőlük.

-A merci azért tetszik nagyon,mert a hátsó ablakokat is le lehet engedni és hatalmas szabadságérzetet ad(ráadásul rohadt jól is néz ki)

-Az alfa nem a legmegbízhatóbb,ráadásul dízeles is,viszont nagyon beleszerettem az autó külsejébe.Talán nincs is ilyen áron ennél szebb autó.


Nem tudok dönteni,ezért kérem a Ti segítségetek!Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 20. 18:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

BMW:

"... és sok van belőlük."

Na éppen ezért ne vegyél E46-ot. Ne legyen még több.


Az alfa GT azér' elég jól össze van rakva. Nem lesz vele gond.


A három közül a Mercit venném a helyedben. Ha ennyi érvet felsorakoztattál mellette, akkor a szíved a Merci felé húz.

2013. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Ha sok van belőle az csak jó,mert hegyekben áll hozzá az alkatrész.


Most visszanézve tényleg a Mercihez írtam a legtöbbet :)


Köszönöm a választ!

2013. júl. 20. 18:55
 3/41 anonim ***** válasza:
91%

Felénk már minden kis "apuci kedvence" BMW-vel jár, a "jacobs"-ok meg Mercivel. Valahogy egyik sorba se állnék be szívesen. Én Alfa-t vennék, de abból is nem a GT-t, hanem egy 156-ost. Az egyik legszebb kocsi, amit valaha piacra dobtak. Bele egy kétezres TS motort, vagy egy 1.9 JTD-t, aztán neki a világnak. :)


Persze félre ne érts, alapvetően a Mercivel és a BMW-vel sincs különösebb bajom. De az Alfa nekem sokkal szimpatikusabb.

2013. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
4%
A BMW-t vedd, az a legjobb, nemhiába van sok belőlük.
2013. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Sinead ***** válasza:
Keress magadnak 1-2 szabadnapot, keress 15-20 olyan kocsit hahun ami tetszik, nézd/nézesd meg őket alaposan, és az alapján dönts. Attól hogy első ránézésre nagyon szép, még szépen rohadhat az egész a borító alatt.
2013. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
42%

"Valahogy egyik sorba se állnék be szívesen."


érdekes, én nem a szomszédnak, vagy a járókelőknek vettem az autóm, hanem magamnak elsősorban... pont nem érdekel ki mivel jár :)

2013. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem vedd figyelembe,hogy a Mercedes eggyel nagyobb kategória a BMW-nél.(Mert így vannak a párok:

Mercedes C,CLC-BMW 3

Mercedes E,CLK-BMW 5

A Merciben hátul el is lehet valahogy férni.

Tehát Mercedes.

GT Alfáról nem is írok úgy szar ahogy van.

Alfa 156-ba meg nemtudom mi szép van.

2013. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Látom,megtalálták a válaszaitokat a sok Alfa mániás.

Miért van rosszul összerakva?

Egy picit hosszabban indokoljátok meg a véleményeket legyetek szívesek.Köszi

2013. júl. 21. 21:31
 9/41 anonim ***** válasza:
csakis a bmw ennyi pénzből már nagoyn szép e46 ot lehet venni atom megkímélt állapotban. Inkább a régebbiből a jót mint az ujjabból a leéltet:) 320elég szerintem de ha nem akkor 330:))))
2013. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Ha Bmw-t veszek,akkor minimum 325i (170 lovas változatot).

Köszi a választ!

2013. júl. 22. 08:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!