Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 coupe, Mercedes Clk...

Bmw e46 coupe, Mercedes Clk vagy Alfa Romeo Gt?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok és kb 3 millió Ft-om van az autó vételárára.

Évente 1 max 2 alkalommal mennék vele hosszabb távra,inkább 100km-en belül járnék vele.Benzineset szeretnék,de az alfából inkább mellőzném a v6-ot,mert az már sok a kasznihoz.(szerintem)


-Kicsi korom óta Bmw-t szeretnék és mindig is az e46 tetszett a legjobban.Megbízható és sok van belőlük.

-A merci azért tetszik nagyon,mert a hátsó ablakokat is le lehet engedni és hatalmas szabadságérzetet ad(ráadásul rohadt jól is néz ki)

-Az alfa nem a legmegbízhatóbb,ráadásul dízeles is,viszont nagyon beleszerettem az autó külsejébe.Talán nincs is ilyen áron ennél szebb autó.


Nem tudok dönteni,ezért kérem a Ti segítségetek!Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 20. 18:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Egyetértek! E46-osok már 1,5 millió környékén kaphatók, sőt, talán még annál is olcsóbban!
2013. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Már 1.6-sat kapol 1 millió körül, de annak nagyon szar az aksija.
2013. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ha ennyire a lóerő vonz, akkor egy E36 M3, vagy ha gyűjtesz még akkor egy E46 M3 lehetne a te autód. De ugye azzal tisztában vagy, hogy egy autónak nem csak a vételára az összes költsége?! :)
2013. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Jó választás az Impreza. Melyik évjárat lenne?


Az E merci meg persze, hogy több az E46-nál. Felső kategóriás autó (az E46 közép). E Merciből is lehet már olcsón lehasználtat venni (némelyek néhány év alatt képesek leamortizálni egy autót).

Mindez a Bmw E46-ra is igaz. 1 millióért eléggé az alja van (leharcolt, lepusztult). Fogalmazunk úgy, hogy 1.5 millió forint meg a legalsó értékhatár jelenleg (2013 augusztus végén), amennyinél már érdemes elmenni meg is nézni (és ez még mindig nem magyar ár, hanem német - ami kb. 5000eur), de ennyiért még nem lesz perfekt. De tényleg nem kell hasra esni az E46-tól, anno már 8 millióért meg lehetett kapni újonnan.

2013. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy az e46 nagyon draga auto, de az autot nem csak megvenni kell hanem fent is kell tartani meg etetni a 6 hengert, hiaba van m3-od ha csak az udvarba all mert nem tudod tankolni.
2013. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
De te írod, hogy képről nem láttam BMW-t meg szerinted egy E Mercit nem kell fönntartani?Talán még többe is kerül fenn tartani, hisz eggyel nagyobb kategória.Úgyhogy te nekem ne papolj.
2013. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Én e46 csak példázódtam. Összességében igaz ez BMW,Merci,Audi,Subaru stb..
2013. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

2006-2007. körülieket már lehet kapni 5 millió környékén(ami nincs meggyilkolva) és olyanokon gondolkodtam.Szerintem még 1,5-2 év kell amire összegyűlik a pénzem,szóval az még nem most lesz :)


Egyébként tisztában vagyok az alkatrészárakkal,benzinárral és az autók fogyasztásával is...


Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 1. 10:08
 39/41 anonim ***** válasza:
Nem csak az általad felsorolt költségek vannak, hanem biztosítás, teljesítményadó, na meg vétel után az autó átírása, ami jóval 100.000 forint felett van, ha 200 lóerő felett nézelődsz.
2013. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Néztem neked egy példát, 1995-ös E36 M3 286 lóerős motorral: átírás 169.800 Ft, teljesítményadó 89.040 Ft egy évre. És ha még elkezded számolgatni a biztosításod, a fogyasztást, illetve, hogy mennyit mész egy évben, akkor lehet, hogy egy átlagember fizuja rá menne. Ja és akkor még nem szervízelted a kocsit.
2013. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!