Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 coupe, Mercedes Clk...

Bmw e46 coupe, Mercedes Clk vagy Alfa Romeo Gt?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok és kb 3 millió Ft-om van az autó vételárára.

Évente 1 max 2 alkalommal mennék vele hosszabb távra,inkább 100km-en belül járnék vele.Benzineset szeretnék,de az alfából inkább mellőzném a v6-ot,mert az már sok a kasznihoz.(szerintem)


-Kicsi korom óta Bmw-t szeretnék és mindig is az e46 tetszett a legjobban.Megbízható és sok van belőlük.

-A merci azért tetszik nagyon,mert a hátsó ablakokat is le lehet engedni és hatalmas szabadságérzetet ad(ráadásul rohadt jól is néz ki)

-Az alfa nem a legmegbízhatóbb,ráadásul dízeles is,viszont nagyon beleszerettem az autó külsejébe.Talán nincs is ilyen áron ennél szebb autó.


Nem tudok dönteni,ezért kérem a Ti segítségetek!Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 20. 18:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Én dízelt vennék annyit fog az zabálni.egy 1.6 Mercedes zabál városba 10 litert.Akkor a 2.5? 13 l városban.
2013. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a dízeles autókat.Túl sok a hibalehetőség!
2013. júl. 22. 10:37
 13/41 anonim ***** válasza:
Mindegy szerintem egy benzines kis BMW-ben kis csicska vagánynak fognak hinni,de te dolgod.
2013. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Nem értem benne a logikát.Ha Dízeles Bmw-t veszek,akkor minden oké,ha benzineset,akkor egy kis csicska?Hát ezt nem tudom hogy sikerült kisakkozni :)
2013. júl. 22. 11:23
 15/41 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem érdekel,hogy mit gondol rólam az,aki lát vele.Ha a kocsim alapján elítél,akkor jobb is ha nem ismerjük meg egymást.A másik része a dolognak pedig az,hogy azt veszem,ami nekem tetszik,nem pedig azt,amit a társadalom még tolerál.
2013. júl. 22. 11:25
 16/41 anonim ***** válasza:
Mind a három jó választás lehet.Megbizhatóság nagyjából egyforma hidd el!A föntartást nehéz megmondani mert 5-7 éves kocsinál már kijöhet sokminden ha rossz gazdája volt.Ha egyforma állapotot nézünk akkor a clk-t a legdrágább föntartani.
2013. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Legdrágább megvenni és fentartani a clk-t,de az a legkomojabb,legmenőbb,legluxusosabb is a 3 közül.Ha nincs olyan háttered hogy megvedd,föntartsd a Mercit,akkor inkább a bmw,alfa közül válassz.Alfából jó a JTD,6 liter körül eljársz vele,és lessz egy egyedi szép autód.Alkatrészárai nem túl magasak mert technikailag megeggyezik a 156,147-el.Bmw se rossz csak nekem az a bajom vele hogy nagyon sok van már belőle a csoriknak is(sajnos) persze a sedan,és nemsok külömdség van kinézetre a sedan/coupe közt.Eltekintve ettől nyagyon jó kocsi,sportos menettulajdonságokkal.Szerinem ha nincs túlsok fölösleges pénzed az alfa gt jtd,bmw 318i-320i közül válassz.Ha sok van clk.
2013. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:

Inkább Merci, mint BMW.

Az Alfa nagyon rossz.

2013. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

A külsején kívül ami még fontosabb, amikor beülsz...hiszen vezetés közen nem látod a külcsínyt. Én megtaláltam azt a márkát, ami még annyi idősen is amennyi képviseli az általam kedvelt stílust minden szempontból.


Egy BMW E36 tulajdonos

2013. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

A Merci nekem nagyon öreges. BMW-vel rengeteg cigány, lakótelepi suttyó jár mostanában. Kezdik sajnos lezülleszteni a márkát.

Én az Alfát venném, esetleg még a 159-est nézd meg. Azok brutálisak élőben.

2013. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!