Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 coupe, Mercedes Clk...

Bmw e46 coupe, Mercedes Clk vagy Alfa Romeo Gt?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok és kb 3 millió Ft-om van az autó vételárára.

Évente 1 max 2 alkalommal mennék vele hosszabb távra,inkább 100km-en belül járnék vele.Benzineset szeretnék,de az alfából inkább mellőzném a v6-ot,mert az már sok a kasznihoz.(szerintem)


-Kicsi korom óta Bmw-t szeretnék és mindig is az e46 tetszett a legjobban.Megbízható és sok van belőlük.

-A merci azért tetszik nagyon,mert a hátsó ablakokat is le lehet engedni és hatalmas szabadságérzetet ad(ráadásul rohadt jól is néz ki)

-Az alfa nem a legmegbízhatóbb,ráadásul dízeles is,viszont nagyon beleszerettem az autó külsejébe.Talán nincs is ilyen áron ennél szebb autó.


Nem tudok dönteni,ezért kérem a Ti segítségetek!Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 20. 18:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

külső alapján akármelyik lehetne

A w211 meg már eggyáltalán nem öreges.a w210 még az volt

2013. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Tegnap vitt az egyik ismerősöm egy WRX STI-vel,ami 330 lóerős.Nagyon arra hajlok,hogy gyűjtök még hozzá 2 milliót és inkább azt veszek...Bár a mostani 125 lovas F astra után nagyon sok lesz az a 300+ lóerő :D


Még egyszer köszönöm a hasznos és értelmesen megfogalmazott válaszokat mindenkinek! Azt vettem észre,hogy ha egy fiatal feltesz egy ilyen kérdést,akkor általában lehurrogják az emberek.Szerintem irigységből teszik,de lehet,hogy egészen más oka van.Mindegy igazából..


Viszont most már elárulom a korom,amit eddig a fenti ok miatt nem mondtam el.21 éves vagyok,tehát bőven van még időm gyűjtögetni Subira.

2013. aug. 3. 20:38
 23/41 anonim ***** válasza:
Az Alfa Romeo a legolcsóbb, de műszakilag nem annyira megbízható, mint a másikak!
2013. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:

Mindenki azt a valaszt adhatja ami neki tetszik es neki bevallt.Nekem Alfam van,imadom.156-om van,es nem cserelnem semmire.Mielott vettem,mindenki lefele beszelt hogy ilyen rossz,meg olyan szar,de nagyon orulok hogy nem hallgattam rajuk,mert sok autom volt mar,de meg igy egyiket sem szerettem,mint az Alfat.

Barmelyik marka lehet lestrapalt,ki kell fogni es korultekintonek lenni barmilyen autot valasztassz.

2013. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 14. 15:22
 26/41 anonim ***** válasza:

"Azt vettem észre,hogy ha egy fiatal feltesz egy ilyen kérdést,akkor általában lehurrogják az emberek.Szerintem irigységből teszik,de lehet,hogy egészen más oka van.Mindegy igazából.."


Nem szégyen az irigység. Én is irigykedek, de csak visszamenőlegesen, mert 21 évesen nekem nem volt 3 millióm autóra, de még ennek az összegnek az akkori megfelelője sem (ami akkor kb. 1.5 millió lett volna). Az ember már csak ilyen. Mielőtt jönne az irigység, még azelőtt felmerül benne a kérdés, hogy ennyi idősen, még diplomával sem a zsebben (vagy friss diplomával) hogy lehet valakinek már 3 milliója, tisztességes úton. Aztán eszébe jut, hogy lehet örökség, szülői támogatás, biztosítási pénz, stb. Ami után megint csak az irigységnél lyukadunk ki, mert az emberek irigyek a jobb helyre születettekre. Van aki az irigységét magában tartja és van, aki otromba sértegetésekkel vezeti le, de olyan is, aki bevallja, hogy irigy, de ennek ellenére sok sikert kíván. Mert miért ne lehetne a másiknak jobb az élete? Attól nekem rosszabb lesz? Nem.

Azt viszont gondold meg, hogy nem-e lakást, házat venni, vagy vállalkozást kellene-e kezdeni a tőkéből. De fiatalság, bolondság. Akkor már inkább a CLK-t venném. MErt ritka és jó. A többi is jó. Még az Alfa is ha gondos kezek alól jön.

2013. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

26-os.

Igazad van, a józan ész azt diktálja, hogy az ember inkább fektesse be a pénzét fiatalon. Én is ezt próbáltam tenni, és elba*tam a legszebb éveimet (18-25). Vehettem volna én is szép autót, amivel lehet csajozni meg amivel el tudtam volna menni akár a tengerre is vagy bárhová, de nem, spóroltam, és nem tudtam magam kiélni, mert egyéb helyre tettem a pénzem. Aztán most látom, hogy a velem egyidős egyén, aki fiatalkorában a legutolsó pénzéért is vett magának jó autót, fenntartotta, stb, mostanra sokkal szebb háza van meg autója, mint nekem, pedig ő 25 évesen 0-án volt, mig én azt hittem, hogy van valamim.

Szóval azt mondom, kérdező, most teljesitsd a vágyaid meg vegyél magadnak jó autót, amig lehet, mert később, mikor családod, komoly munkád lesz, már minden ilyen dolgot el fogsz hanyagolni.

2013. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

A pénzhez 18 éves koromban jutottam hozzá(teljesen mindegy mennyihez),amit nem elherdáltam,hanem befektettem különböző dolgokba. Kft,befektetési alapok és egy kis arany.Mivel elég jól sikerült a kis portfólióm,így megengedhetem magamnak ennyi idősen,hogy drága(relatív) autót vegyek.


Emellett persze folyamatosan gyűjtök ingatlanra és az egyéb céljaimra.Viszont én nem akarok semmilyen ingatlant venni jelen pillanatban.Két okból sem:

1,Kiadni nem fogok,mert azzal sok gondom lehet

2,Még nem tudom,hogy hol szeretnék élni és egy albérletet könnyebben lecserélek,mint egy lakást/házat...Ebben szerintem egyet is tudunk érteni


Pár válasszal feljebb írtam,hogy már döntöttem az autóval kapcsolatban.A három közül egyiket sem fogom megvenni.Egy Subaru Imprezat fogok vásárolni,de ehhez persze még gyűjtögetnem kell.


A pénzem nem illegális tevékenység gyümölcse és szerencsére nem örökség!

Köszönöm mindenkinek a normális választ!

2013. aug. 18. 20:00
 29/41 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok hogy BMW.ben kis csicskanak neznek meg a tobbi hasonlo szoveg csak az irigyek meg azok az emberek hozza allasa akik meg csak keprol lattak BMW-t.Nekem is 320i van es tokeletes, nagyon szeretem.
2013. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy E Mercink van ami a 3 BMW-től egy kicsit több .

Ez nem irigység.Meg E 46 BMW-t nem kell gondolni 10 milliósnak.

2013. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!