Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek elsőnek?

Milyen kocsit vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés
Hát nemrég tettem le a jogsimat már kb 1hónapja és kellene már venni valami patentos kis verdát számomra a Diesel jöhet szóba 1.5M-ftig ne legyen túl puccos inkább egy erős középkategória vagy valami ilyesmi.. köszi előre is
2013. júl. 6. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mire használnád? Kőműves brigádot fuvaroznál vele, családi autónak szánnád vagy csak hobbiból szeretnél egyet? Nem mindegy, hogy húsz zsák cementet meg öt embert akarsz belezsúfolni vagy annyira pillekönnyű kocsit szeretnél jaszkarizni, amiből még a hátsó üléssort is kidobálod, remélem érted.
2013. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, hát én egy Mercedes CLK-t vettem elsőnek 3 éve másfél millióért, csak ajánlani tudom, nagyon durván jó autó.
2013. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket,Igazából az a problémám hogy azért kellene saját mert az itthoni kicsit drága lenne ha megtörném :D meg azért ugyebár friss jogsi rózsaszín felhő a fejem felett és az a baj hogy túlságosan dinamikus vagyok de ez csak néha jön rám :D
2013. júl. 6. 17:49
 4/9 A kérdező kommentje:

*kifelejtettem

Nem dolgozni járnék vele hanem hogy legyen mivel járjak a városba esetleg buliba vagy valami ilyesmi..

2013. júl. 6. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

"Nem dolgozni járnék vele hanem hogy legyen mivel járjak a városba esetleg buliba vagy valami ilyesmi.."

No comment... Ne haragudj, de akkor inkább ne vegyél autót, már csak mások élete miatt se.

2013. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát te idefigyelj buliba meg városba járni a tömegközlekedés is tökéletes és ha valamit összetörsz benne legfeljebb a volántársaság fizetteti ki véled :D És még jóesetben diesel is, ahogy szeretnéd.

De nem baj, úgy látom tápos gazdag kölyök vagy, azzért vegyél csak nyugodtan autót, a szakmabéliek úgyis az ilyenekből élnek mint te :) :

Emezeket skubizzad legeslegelébb:


Volvo S40: [link]

Citroen C4: [link]

Mazda 6: [link]

Saab 9-3: [link]

Alfa Romeo 156: [link]

Mitsubishi Galant: [link]

Renault Megane: [link]

2013. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

TOYOTA AVENSIS

[link]


Honda accord

[link]


vagy ha valami kisseb kell akkor


Toyota corola

[link]


mazda3

[link]

2013. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak városban illetve rövid távokra járnál vele, akkor nem lenne jobb egy benzines? De te tudod...

1,5 M körül én egy 4-5-6 éves Astrát vagy Focust vennék.

2013. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem akarsz kidobni felesleges pénzt, mint a legtöbb barom itt, akkor veszel egy Honda civic-et


1997-2001


6. generáció



üdv

2013. júl. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!