Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek elsőnek?

Milyen autót vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés
most rakom le a jogsit és nemsoká végzek vele és már agyamra megy a válogatás kocsik között 17 vagyok nemsoká 18 leszek és nemtudom milyen kocsit vegyek első autómnak én egy moszkvics alekora gondoltam szerintetek? jó ez e kocsi vagy ha nem akkor várom az ötletetek de ne valami drága luxusautót légyszi mert nem vagyok dús gazdag xD
2010. máj. 19. 22:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul anyukádék milyen kocsit vegyenek neked? -.- Amúgy millió felett neked fölösleges kocsi, főleg ha megtöröd.
2010. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Hát!Szerintem a Moszkvics nem a legjobb választás!Mennyiért vennél maximum?De szerintem valami hasonlóban gondolkodj,mint pl.ez,ha nincs sok pénzed,és nem is akarsz sokat költeni rá!

[link]

2010. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
lehet h írígykedsz mert fiatal vagy és neked még nem lehet vagy téged már 5 meghúztak vizsgán és nem lehet kocsid.Vagy ha nem így van akkor elmehetsz a tudod hova mert én legaláb diákmunkára járok és megdolgozok a pénzért nem anyuékat húzom le :P és nem gyorhastásra használnám hanem közlekedésre de tudom nálad a közlekedés alehet azt jelenti h verseny a főúton szval nemis érdemes itt koptatni tovább miattad a billenytúzetet mert mehet arra a fizetésem :S
2010. máj. 19. 23:13
 4/26 A kérdező kommentje:
23:11 köszi:) de nem tetszik :/
2010. máj. 19. 23:14
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó legyen hozzá az alkatrész,és minél kevesebbet fogyasszon.Ebbe a kategóriába keresgélj.Nem hiszem hogy az aleko kis fogyasztású.
2010. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
23:15 köszi :)
2010. máj. 19. 23:17
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Azért sokat segítene, ha megírnád, mennyi pénzed van rá :)
2010. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

Nekem lassan 4 éve van jogsim. Mikor megkaptam az engedélyemet, vettem is egy corsa-t (b). Keveset eszik, kényelmes, megbízható német márka. Viszonylag olcsó is.

Mert az opel sose kop el :D

F betűs autót nem érdemes venni, mint ford fiat francia.

Akárhogy is, szerintem 10 évnél idősebb autót ne vegyél, azon felül már eléggé sok probléma lehet velük.

2010. máj. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%
En egy Dacia 1310-est javasolnek, nem tudom Mo-on milyen konnyu beszerezni, de rohadt olcsok, drottal es kalapaccsal meg lehet javitani. Fogyasztas 7-8 liter, az nem a legkevesebb, de regi autoknal az szerintem nem rossz. Itt Erdelyben amugy a legkozkedveltebb elso autok a 3-as Golfok es a regi Astrak.
2010. máj. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
első kocsim lada samara, igen király, ha elromlik legrosszab esetben is 50 ezerér feltatarozom az egésszet, nem hiába van még sok forgalomba
2010. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!