Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek elsőnek?

Milyen autót vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés
most rakom le a jogsit és nemsoká végzek vele és már agyamra megy a válogatás kocsik között 17 vagyok nemsoká 18 leszek és nemtudom milyen kocsit vegyek első autómnak én egy moszkvics alekora gondoltam szerintetek? jó ez e kocsi vagy ha nem akkor várom az ötletetek de ne valami drága luxusautót légyszi mert nem vagyok dús gazdag xD
2010. máj. 19. 22:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá??És melyek tettszenek??Ha elárulod,biztos tudunk dönteni a lehetőségek közül.Ha én ajánlom,az nem biztos,hogy tettszik,mint ahogy írtad is.De biztos van elképzelésed a Moszkvicson kívül is.Szerintem azt már most lődd ki!És azokról írunk véleményeket!
2010. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Opel Astra F 1,4 vagy 1,6
2010. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
hát maximom olyan 800-900ezer forintot költenék (költhetek) rá.És az olyan kockásabb autók tetszenek inkább meg a fiúsabb autók mert fiú vagyok xD és szeretem a régi oldtimereket és mivel olyan régit nem engedhetek meg magamnak mert azis pénzbe kerül azért gondoltam ha már olcsó és tetszik akkor moszkvics aleko de akkor azt elfelejtem ezek uton :D de ha olcsó fiús autók mutattok megköszönöm :)
2010. máj. 20. 01:34
 14/26 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek egy jó állapotú 1500-ös ladárol?
2010. máj. 20. 01:51
 15/26 anonim válasza:
Ladát szerintem hanyagoljuk, csak ha nem szeretnél elég sűrűn szerelni rajta valamit. Skoda Feliciát ajánlanám. 500k környékén találsz jókat. Nekem Favoritom van, de ugye a Felicia már VW. 1-2 ismerősömnek van és meg vannak vele elégedve.
2010. máj. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ne vegyél Ladát!Nagyon sokat fogyaszt,és és 30km-es körzetből ne menj ki vele,mert szétszakad a fejed a zúgástól.És nagyon sokat kell szerelni.Hobbiautónak tökéletes,de napi használatra nem ajánlott!

Mit szólsz mondjuk ehhez: [link]

Vagy ez is jó autó,csak ha lehet 1,4-et keress! [link]

De talán egy ilyen lenne az igazi: [link]

2010. máj. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Skoda Favorit/Forman, Volkswagen-változat, vagy Felicia.
2010. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
59%
A lényeg, hogy csak japán vagy német autó legyen. Azok a legjobbak.
2010. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
aham megis van asszem skoda felícia az jó lesz köszi mindenkinek :D
2010. máj. 20. 16:05
 20/26 anonim ***** válasza:

hát nem oylan rossz auto a skoda de szerintem még minig a legjobbak a japán autok

sztem egy hondával vagy egy toyotával 100x jobabn járnál

keveset esznek , alig van bajuk ...

nah de te tudod

2010. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!