Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek elsőnek?

Milyen autót vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés
most rakom le a jogsit és nemsoká végzek vele és már agyamra megy a válogatás kocsik között 17 vagyok nemsoká 18 leszek és nemtudom milyen kocsit vegyek első autómnak én egy moszkvics alekora gondoltam szerintetek? jó ez e kocsi vagy ha nem akkor várom az ötletetek de ne valami drága luxusautót légyszi mert nem vagyok dús gazdag xD
2010. máj. 19. 22:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

00:21 bakker a FIAT-ok a legjobbak!!az jó is tanulni!

[link]

olvasgass a megbízhatóságról, kényelemről meg mindenről és majd rájössz!

2010. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%

16:44 nemis tudom, ugye nem a toyota volt az ami több ezer autót visszahívott a gyárba?vagy tévedek?

toyoták szerintem sz*ok kivéve RAV4 de az neked még nem való:D

2010. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
thx :) (RAV4 XD) neem olyan kocsit szeretnék amin elsőre ami olyan kezébe való mint én és megtanulok rajta mindent :)
2010. máj. 20. 20:09
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

17:56

nem tévedel te egy nagyon ügyes ember vagy

csak azt ne felejsd el hogy a toyota legalább visszahivja az autokat nem ugy mint a többi autogyár...

2010. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
17.56 Szerinted jobb autó a Fiat mint a Toyota????Volt mindkettőhöz szerencséd?Vagy csak hallottál ezt-azt?Nekem volt mindkét márkához szerencsém évekig.Nem kicsi a különbség közöttük!!!És nem a Fiat javára.A mostani Toyotámmal egy baj van,még fékbetétet sem lehet hozzá kapni utángyártottat.Mikor megkérdeztem,hogy miért,azt válaszolták,hogy a Toyota alkatrészt alig keresik,mert nagyon ritkán hibásodik meg valami.Nem éri meg utángyártottat gyártani.Na de a Fiathoz van minden,nem hiába!Kell is rendesen hozzá alkatrész.
2010. máj. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 tomcska válasza:
vegyél akkor egy bugatti 16c galibiert XD
2011. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!