Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen airsoft fegyvert...

Milyen airsoft fegyvert vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés

szeretnék elkezdeni airsoftozni

a feltételek: 20e forint körüli, új vagy használt, gázüzemű patronos vagy töltős (patronos nem tom de sztem jobb) legyen blow backes és pisztoly legyen

épületharcra és steel challenge-re szeretném használni


2011. aug. 19. 13:06
 1/8 anonim válasza:
0%
Semmiet!!!!!
2011. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én újonnan 40-ért vettem gázüzemü, blow backet-es pisztolyt. Szóval nem hiszem, hogy ennyiért kapsz. A használt meg lehet, hogy szar, meg a franc tudja miket hazudnak, meg, hogy eredeti alkatrészei vannak-e még. Ha komolyan gondolod ezt az egészet, gyűjts még, ez amúgysem egy olcsó sport, 20 ezer ft az itt szinte semmi sajnos.
2011. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem elsőnek AEG-et vegyél. Ha nem akarsz gagyit (azzal is el lehet kezdeni), akkor gyűjts még. Amúgy gázos, szánhátrasiklásos pisztolyokat lehet venni kb. 15000-től is!
2011. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az aeg nekem drága és elég egy kis pisztoly nem kell elektromos nem akarok 20-nál többet rá költeni 25e max kb
2011. aug. 22. 18:10
 5/8 anonim válasza:
vannak 10E-ért jó elektromos kispisztolyok
2011. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]

EZT!

2011. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó ez rugós nem akorm állandóan hátrahúzni
2011. aug. 25. 14:53
 8/8 anonim válasza:
Ez nem gázos, nem blow back-es, gyenge és ráadásul műanyag is!
2011. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!